facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-02
 

MountGame - gra online Bergsona

MountGame jest grą przeglądarkową, której celem jest zapoznanie uczestników z Koroną Gór Polskich, czyli najwyższymi szczytami naszego kraju.
MountGame jest przeglądarkową grą MMO, która łączy dobrą zabawę z edukacją. Jej aspekt rozrywkowy jest oczywisty - gramy, zdobywamy doświadczenie, a wraz z nim szansę na wspaniałe nagrody. Odrobina samozaparcia i można powalczyć o pierwsze miejsca w rankingu. Droga na szczyt wiedzie różnymi ścieżkami, zapoznajcie się dokładnie z wszystkimi możliwościami.

Gra niesie ze sobą także dwa ciekawe aspekty edukacyjne. Pierwszym z nich jest możliwość wirtualnego zdobycia Korny Gór Polskich, czyli dwudziestu ośmiu najwyższych polskich szczytów. Czy jesteście w stanie, wyliczyć choć dziesięć? Dzięki grze poznacie wszystkie, począwszy od wysokości aż po dokładne umiejscowienie na mapie Polski. Twórcy gry mają nadzieję, że skłoni to Was do prawdziwego zdobycia któregokolwiek ze szczytów podczas rodzinnej czy klasowej wycieczki.


Nie bez znaczenia jest także edukacja w dziedzinie używania odpowiedniej odzieży i wyposażenia podczas wycieczek, treningów czy pracy. W zabawny i uproszczony sposób gra stara się pokazać, że nie powinno się wchodzić na Rysy w T-Shircie, a na rowerze jeździć w puchowej kurtce.

Z pewnością znajdziecie w tym projekcie głównie dobrą zabawę i możliwość zdrowej rywalizacji ze swoimi przyjaciółmi. Twórcy gry mają nadzieję, że będzie to miejsce w którym wymienicie się z innymi doświadczeniami ze swoich wyjazdów, wycieczek i innych aktywności fizycznych.

Zapraszamy
!

Więcej na: www.mg.bergson.pl

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com