facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-10-14
 

Moje Góry na YouTube

Cykl reportaży „Moje Tatry”, emitowany od czerwca do lipca w TVP2, obecnie jest już dostępny na kanale YouTube.

Cykl reportaży „Moje Tatry” to opowieść o Tatrach i znanych osobach, dla których góry te są ważną częścią życia. W każdym z odcinków wystąpili ambasadorzy projektu „Czyste Tatry”, mającego na celu ochronę tego cennego przyrodniczo obszaru. Pierwszy reportaż wyemitowany został w TVP2 w sobotę, 15 czerwca. Wystąpili w nim Sebastian Karpiel Bułecka i Adam Małysz. W kolejnych odcinkach można było zobaczyć takie osoby, jak Robert Makłowicz, Marcin Daniec, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Cyrwus oraz Grażyna Torbicka.

Program poprowadzili Anna Popek - dziennikarka, prezenterka telewizyjna, od wielu lat związana z TVP2, wspierająca od początku projekt „Czyste Tatry” oraz Rafał Sonik – przedsiębiorca, filantrop, czołowy zawodnik rajdu Dakar, prywatnie wielki miłośnik Tatr.

Ostatni odcinek reportażu stanowił relację z finału akcji „Czyste Tatry”, która odbyła się 7 lipca. Tego dnia 3000 wolontariuszy ruszyło na tatrzańskie szlaki, by wysprzątać góry.
Obecnie cykl reportaży „Moje Tatry” dostępny jest na kanale YouTube pod adresem http://www.youtube.com/user/czystetatry.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-03-28
GÓRY
 

Red Bull Szybka Tura

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-25
GÓRY
 

Dni Lawinowo-Skiturowe dla Ukrainy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com