facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-04-23
 

Moc prosto z kieszeni. Hybrydowe ładowarki Brunton już w Polsce!

Brunton podąża za oczekiwaniami konsumentów i branży elektronicznej. BUMP i EMBER to dwie kompaktowe ładowarki hybrydowe, zaprojektowane z myślą o smartphonach i odtwarzaczach mulitmedialnych
Dopracowane wzornictwo i minimalizm to znak rozpoznawczy ładowarek Brunton. Oba modele posiadają litowo-polimerową baterię i zewnętrzny mini panel solarny. Dzięki nim moc zawsze będzie z wami!

Mierzący 5 x 4 x 15 cm malutki BUMP przypomina pudełko zapałek.
Tak mały, że można go przypiąć do kluczy, mimo to oferuje ci sporą moc, która wystarczy na jedno lub dwa ładowania telefonu komórkowego. Wodoodporna bateria ma pojemność 550 mAh. BUMP jest dostępny z uniwersalnym złączem Micro-USB lub złączem Apple (iPhone 4). Obrotowa osłona zabezpiecza złącze przed uszkodzeniem mechanicznym i brudem w momencie kiedy nie używamy ładowarki. O wadze nie trzeba nawet rozmawiać, raptem 28 gram. W sprzedaży detalicznej – 159 zł.

Większy i mocniejszy niż BUMP jest model EMBER. Przy wielkości 9 x 6,5 x 2 cm i wadze 140 g posiada baterię o pojemności 2800 mAh. Zintegrowana litowo-polimerowa bateria zapewnia pełne ładowanie dla telefonów typu smartphone, szczególnie ważne kiedy nie możemy podładować naszego urządzenia z sieci 220V. Wygodny kabel „3 w 1” dołączony do ładowarki posiada złącza: Mini-USB, Micro-USB i złącze Apple (iPhone 4). Automatyczne wyłączanie chroni ładowarkę przed uszkodzeniem, podczas gdy wodoodporna obudowa chroni baterię przed wilgocią. W sprzedaży detalicznej – 359 zł.

 
Ember

Oba urządzenia można bardzo szybko naładować za pomocą kabla (złącze USB w komputerze), lub korzystając z wbudowanego panelu solarnego. Druga opcja wymaga jednak trochę cierpliwości ponieważ mała powierzchnia paneli  i niska moc ładowania (BUMP 50mA, EMBER 100mA) powodują, że takie ładowanie może zająć cały dzień. Z drugiej strony przy dobrej pogodzie bateria ładuje się sama, a my idziemy, płyniemy, wspinamy się…
 
Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: www.bruntoneurope.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com