facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-09-22
 

Młodzi zawodnicy w szeregach The North Face

Do Action Sports Team firmy The North Face dołączyli przedstawiciele młodego pokolenia freeskiingu i snowboardu.
Znaleźli się wśród nich m.in. Tom Wallisch, sportowiec, który w ostatnich latach wywarł największy wpływ na narciarstwo i podobnie jak dołączająca do teamu snowboardzistka Kaitlyn Farrington, stanął na podium najważniejszych imprez zimowych na świecie.
 
The North Face wspiera na całym świecie ponad 60 snowboardzistów, narciarzy, wspinaczy, himalaistów i biegaczy. Od lat w ofercie firmy znajdują się produkty przeznaczone dla sportowców uprawiających sporty zimowe w tym młode odmiany freestyle’owe. The North Face wciąż poszukuje nowych zawodników, którzy wyróżniają się talentem i wyznaczają kierunek rozwoju narciarstwa i snowboardu.
 
W tym sezonie do Action Sports Team firmy The North Face dołączą młodzi zawodnicy, którzy w ostatnich latach wywarli wielki wpływ na swoje dyscypliny.
 
Tom Wallish to współcześnie jedna z największych gwiazd narciarstwa. Jak powiedziała Katie Ramge z The North Face: „Tom Wallisch jest inspiracją dla całego pokolenia młodych narciarzy. Jego talent, styl i osobowość idealnie pasują do naszego teamu i bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wspierać jego rozwój.”
 
Wallisch zwyciężył w 2010 roku w rozgrywanych po raz pierwszy w Europie X Games. W 2009 roku zwyciężył w klasyfikacji generalnej AFP w konkurencji slopestyle, stanął na najwyższym miejscu na podium na Simon Dumont Cup i Dew Tour w Lake Tahoe.
 
Bardzo się cieszę, że The North Face tak bardzo zaangażował się we freeskiing. Zawsze produkowali najlepszą odzież do różnego rodzaju aktywności w każdych warunkach. To wspaniałe doświadczenie współpracować z taką firmą i mieć możliwość wpływania na proces projektowania produktów potrzebnych nam na stoku.” - powiedział Wallisch.
 
Do teamu The North Face dołączyła także Kaitlyn Farrington, która w ostatnim sezonie zwyciężyła w halfpipie i klasyfikacji generalnej cyklu Winter Dew Tour. Podobnie jak Wallish zwyciężyła w European X Games. Dużym sukcesem było również drugie miejsce na Burton US Open Snowboarding Championships. Niedawno Kaitlyn dołączyła do 2010 - 2011 US Snowboard Pro Team.
 
Dwaj kolejni zawodnicy, którzy zasilili szeregi The North Face, to Mike Riddle - jeden z najlepszych na świecie specjalistów od narciarskiego halfpipe`u i członek Canadian National Halfpipe Team oraz znany z niesamowitego stylu i imponujących segmentów w filmach narciarskich Nick Martini.
 
Wszyscy młodzi sportowcy będą współpracowali z departamentem badań i rozwoju The North Face przy projektowaniu nowych technicznych produktów z linii Cryptic.
 
Jak powiedział  Aaron Carpenter, Vice President of Marketing for The North Face: „Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, ze możemy wspierać tych młodych zawodników. Przeniesienie naszego doświadczenia zdobywanego w najwyższych górach na świecie na grunt freestyle`owy z pewnością pomoże im pokonać kolejne granice tego co możliwe i ujawnić cały swój potencjał.”
 
Przez ostatnią dekadę The North Face wspierał projekty filmowe takich wytwórni jak Teton Gravity Research, Matchstick, Alterna, Bluebird, Standard i Absinthe. Sponsorowane przez firmę imprezy takie jak: The North Face European Ski Challenge, The North Face South American Freeskiing World Championship, The Masters of Snowboarding i Subaru Freeskiing World Tour były dla młodych zawodników okazją do współzawodnictwa i często otwierały drogę do rozpoczęcia zawodowej kariery.
 
Więcej informacji o nowych zawodnikach i imprezach wspieranych przez The North Face na www.thenorthface.eu
 
  
 Tom Wallish
 Kaitlyn
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com