facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-10
 

Mistrzostwa Polski Amatorów na półmetku

W najbliższą  sobotę (11 lutego), w ośrodku Limanowa Ski na Łysej Górze zostaną rozegrane szóste eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów. To już  półmetek tegorocznych zawodów organizowanych w ramach projektu TAURON Bachleda Ski.
Tym razem na narciarzy amatorów z całej Polski czeka stacja Limanowa-Ski, położona w pięknej kotlinie górskiej w Beskidzie Wyspowym na północnych zboczach Łysej Góry. Zawodnicy zmierzą się w slalomie gigancie na specjalnie przygotowanej trasie. Do pokonania będą mieli 20 bramek ustawionych na ok. 600-metrowej trasie. Emocji z pewnością nie zabraknie, a dla fanów narciarstwa alpejskiego będą to niezapomniane chwile.

Start pierwszego przejazdu przewidziany jest na godz. 10:15. Wcześniej uczestnicy będą mogli obejrzeć trasę slalomu giganta i rozgrzać się przed zawodami. Cała impreza zakończy się ok. godz. 14:00 ceremonią wręczenia nagród i dekoracją zwycięzców.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto uiści opłatę startową w wysokości 40 zł. Rejestrować się można mailowo na adres dominika19b@interia.pl, bądź telefonicznie pod numerem 18 33-734-34. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku do godz. 20:00. Istnieje również możliwość rejestracji w dniu imprezy do godz. 8:30 w biurze zawodów, które mieścić się będzie w barze narciarskim naprzeciwko kas.

Eliminacje w Limanowie to już szósta edycje MPA tej zimy, kolejne zawody odbędą się w Lądku Zdroju, Przemyślu, Wiśle i Nowym Targu. Wielki finał już 23 marca w Kluszkowcach. 


Mistrzostwa Polski Amatorów są częścią programu TAURON Bachleda Ski prowadzonego przez najlepszego polskiego narciarza – pana Andrzeja Bachledę-Curusia. Celem programu jest odrodzenie narciarstwa alpejskiego w Polsce. Obok zawodów dla amatorów swoim zasięgiem obejmuje także Mistrzostwa Polski Seniorów, serię zawodów w slalomie równoległym dla młodych narciarzy - TAURON Energy Ski Cup, Młodzieżowy Puchar Polski, zawody dla dzieci o Puchar TAURONKA, branżowy Puchar Energetyków oraz zawody studenckie: cykl AZS Wintercup i Akademickie MIstrzostwa Polski.

Dodatkowe informacje dostępne są na www.facebook.com/TauronBachledaSki oraz na  www.tauronbachledaski.pl 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com