facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-22
 

Meeting Wspinaczkowy (5 - 6 września, Trzebniów)

W związku ze sporym zainteresowaniem jakie towarzyszyło imprezie inauguracyjnej, organizowanej przez klub wiosną tego roku zapraszamy na Meeting Wspinaczkowy.
Dzięki pomocy gminy Trzebniów oraz pracy ekiperów KW Częstochowa Kacza Skała w tej malowniczej miejscowości zyskała 12 nowych, w pełni ubezpieczonych dróg. Stopień zróżnicowania trudności pozwala na start każdego wspinającego się. Zawody zostaną rozegrane w kategorii otwartej z podziałem na kobiety i mężczyzn. Każda droga to ilość punktów przyznanych za przejście OS - FL -RP.
Ponieważ nie będzie strefy pierwsze przejścia będą bonusowo punktowane. Nad prawidłowym przebiegiem współzawodnictwa będą czuwać sędziowie, prowadzący zapisy punktacji. Na koniec imprezy punkty poszczególnych zawodników zostaną zliczone - jeżeli zajdzie taka potrzeba zostanie rozegrany Superfinał. W planach imprezy poza wspinaniem wiele atrakcji: slackline, konkurs w rzucie czekanem do celu, mecz piłki nożnej KW CZEWA kontra GOŚCIE (o ile odważni się znajdą ;)
    Trzebniów jest pięknie położonym miejscem na Jurze Północnej. Kacza Skała usytuowana jest na otwartej przestrzeni, co pozwoli na liczny doping zgromadzonej publiczności. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie plac zabaw pozwala na przyjazd całych rodzin. Zapewniamy zaplecze gastronomiczne. Nocleg we własnym zakresie (namiot+śpiwór) lub w jednym z licznych gospodarstw agroturystycznych.

Do Trzebniowa najlepiej dojechać kierując się na Żarki w powiecie Myszkowskim. W zależności od kierunku, z którego przybywamy powinniśmy znaleźć skręt z drogi numer 789 na Moczydło, po przejechaniu około 2km krętą drogą zaparkujemy pod skałą.
   
Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na krzysztof_sliwa@interia.pl

Źródło: Klub Wysokogórski w Częstochowie
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com