facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-05-09
 

Masyw Mont Blanc (12 maja, Nowy Sącz)

Klub Podróżników „El Mundo” w Nowym Sączu zaprasza 12 maja 2005 na godz. 17.00 na ilustrowaną slajdami i filmem prelekcję z wyprawy w Alpy.


Klub Podróżników „El Mundo” w Nowym Sączu zaprasza 12 maja 2005 na godz. 17.00 na ilustrowaną slajdami i filmem z wyprawy prelekcję pt.

"Alpy - Masyw Mont Blanc - wyprawy koła przewodników Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego".

Spotkanie poprowadzi Jerzy Gałda. Sądeczanin, związany sercem i duszą ze swoim rodzinnym miastem. Przewodnik górski, pilot wycieczek w Kole Przewodników PTT i jednocześnie jego Prezes, oraz wiceprezes Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Nowym Sączu. Członek Polskiego Związku Alpinistycznego. Chemik, zatrudniony w SGL CARBON POLSKA w Nowym Sączu, gdzie od 20 lat zajmuję się pomiarami i analizami z zakresu ochrony środowiska. Miłość do gór zaszczepił w nim Tato i wujek Gabriel (przewodnik PTTK). Od 15 lat czynnie działa w  PTT, gdzie wspólnie z przyjaciółmi organizuje popularne wsród mieszkańców Nowego Sącza wyjazdy, w trakcie których turyści nie tylko wędrują po górach, ale również poznają kraje, ludzi, ich kulturę i dzień codzienny.

Spotkanie odbedzie się w Kawiarnii Prowincjonalnej, Nowy Sącz.

2005-05-9

kb

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com