facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-18
 

Martyna Wojciechowska w Katowicach

Martyna Wojciechowska, słynna globtroterka, prezenterka telewizyjna i autorka książek podróżniczych, odwiedzi 22 października Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach.
Wizyta będzie miała związek z wystawą zdjęć „4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %”. Ekspozycja będzie dostępna dla gości katowickiej galerii od 22 października do 2 listopada.

Fotografie pochodzą z wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Ich motywem przewodnim są 4 żywioły – woda, ogień, powietrze i ziemia, które towarzyszyły znanej dziennikarce w podróżach po wszystkich kontynentach. W sumie do obejrzenia będzie 30 zdjęć. Oddają one wrażenia i emocje przeżywane podczas ekstremalnych wypraw. – Z każdą z tych fotografii wiąże się wyjątkowa historia. Martyna Wojciechowska będzie o nich mówić podczas spotkania. Opowie, jakie przygody się jej przytrafiły. Przedstawi również, w jaki sposób wystawa powstawała. Po części oficjalnej będzie okazja, by dostać autograf zdobywczyni Korony Ziemi, czyli 7 najwyższych szczytów poszczególnych kontynentów – mówi Katarzyna Deresz z National Geografic, organizatora ekspozycji.
 

Katowickie CH 3 Stawy jest jednym z 5 przystanków Martyny Wojciechowskiej w jej trasie po Polsce. Ze swoją wystawą odwiedziła już centra handlowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku, a w planach poza Katowicami ma również Kraków. - Wybierając miejsca do ekspozycji wystawy decydowaliśmy się na te najbardziej popularne, tak by jak najwięcej osób mogło w niej uczestniczyć – dodaje Katarzyna Deresz.
 
Spotkanie w CH 3 Stawy rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa dwie godziny.Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com