facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-05-24
 

Marabut zaprasza na nową stronę internetową

Marabut - polski producent namiotów biwakowych i ekspedycyjnych zaprezentował nową witrynę internetową - www.namioty.marabut.com.
Marabut - polski producent namiotów biwakowych i ekspedycyjnych zaprezentował nową witrynę internetową - www.namioty.marabut.com.


Mocną stroną serwisu jest stylistyka zgodna z aktualnymi trendami w internecie oraz z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi i graficznymi. Istotą ważną dla odwiedzających jest zapewne zawartość merytoryczną. I tutaj internauci raczej nie powinni być zawiedzeni. Użytkownik będzie mógł nie tylko obejrzeć aktualną ofertę firmy, ale także dzięki animacjom - na przykładzie Arco - obejrzeć namiot z każdej strony oraz zajrzeć do jego wnętrza.
Firma zadbała o filmiki instruktażowe, podpięte bezpośrednio pod konkretne produkty pokazujące, w jaki sposób rozkłada się namioty. Oczywiście oprócz witryny Marabuta - można je oglądać w serwisie YouTube.

Namiot K2 Expedition
http://www.youtube.com/watch?v=W8NQCMWdkdw

Namiot Arco
http://www.youtube.com/watch?v=BkMpbUYn40M

Namiot Atacama
http://www.youtube.com/watch?v=YjfoE77jS6k

Produkty są prezentowane nie tylko na fotografiach "studyjnych", ale również w naturalnych warunkach podczas wypraw i trekkingów. Ci najbardziej ciekawscy mogą zajrzeć "do kuchni" i dowiedzieć się, jak powstają namioty. Przed zakupem będzie można popatrzeć w jaki sposób produkuje się wymarzony namiot.

Zadbano również o osoby już użytkujące namioty: dostępne są poradniki, instrukcje obsługi namiotów w formacie pdf, informacje o serwisie namiotowym.

Użytkownik oczywiście bedzie miał możliwość zakupienia namiotu on-line. W części "zakupowej" strony zadbano o to, by proces zamawiania był możliwie najprostszy i intuicyjny. I tak rzeczywiście jest - ogranicza się zaledwie do podania danych adresowych i wyboru formy płatności.

Zapraszamy do odwiedzenia www.namioty.marabut.com - będziecie pod wrażeniem.

Źródło: Marabut


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com