facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-05-24
 

Marabut zaprasza na nową stronę internetową

Marabut - polski producent namiotów biwakowych i ekspedycyjnych zaprezentował nową witrynę internetową - www.namioty.marabut.com.
Marabut - polski producent namiotów biwakowych i ekspedycyjnych zaprezentował nową witrynę internetową - www.namioty.marabut.com.


Mocną stroną serwisu jest stylistyka zgodna z aktualnymi trendami w internecie oraz z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi i graficznymi. Istotą ważną dla odwiedzających jest zapewne zawartość merytoryczną. I tutaj internauci raczej nie powinni być zawiedzeni. Użytkownik będzie mógł nie tylko obejrzeć aktualną ofertę firmy, ale także dzięki animacjom - na przykładzie Arco - obejrzeć namiot z każdej strony oraz zajrzeć do jego wnętrza.
Firma zadbała o filmiki instruktażowe, podpięte bezpośrednio pod konkretne produkty pokazujące, w jaki sposób rozkłada się namioty. Oczywiście oprócz witryny Marabuta - można je oglądać w serwisie YouTube.

Namiot K2 Expedition
http://www.youtube.com/watch?v=W8NQCMWdkdw

Namiot Arco
http://www.youtube.com/watch?v=BkMpbUYn40M

Namiot Atacama
http://www.youtube.com/watch?v=YjfoE77jS6k

Produkty są prezentowane nie tylko na fotografiach "studyjnych", ale również w naturalnych warunkach podczas wypraw i trekkingów. Ci najbardziej ciekawscy mogą zajrzeć "do kuchni" i dowiedzieć się, jak powstają namioty. Przed zakupem będzie można popatrzeć w jaki sposób produkuje się wymarzony namiot.

Zadbano również o osoby już użytkujące namioty: dostępne są poradniki, instrukcje obsługi namiotów w formacie pdf, informacje o serwisie namiotowym.

Użytkownik oczywiście bedzie miał możliwość zakupienia namiotu on-line. W części "zakupowej" strony zadbano o to, by proces zamawiania był możliwie najprostszy i intuicyjny. I tak rzeczywiście jest - ogranicza się zaledwie do podania danych adresowych i wyboru formy płatności.

Zapraszamy do odwiedzenia www.namioty.marabut.com - będziecie pod wrażeniem.

Źródło: Marabut


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com