facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Łukasz Dudek rozpoczyna sezon na Jurze - od nowej VI.6+

„Sezon wiosenny na Jurze rozpoczęty. Padł projekt udostępniony przez Michała Jagielskiego na Wieżycy” - tak Łukasz Dudek oznajmił na swoim profilu FB nadejście wiosny:-)

Łukasz Dudek na Nosorożec VI.6+ (fot. Edzik)

 

 

Nowy projekt to Nosorożec na Wieżycy:

 

„Michał dla drogi proponował VI.7 + ale ja poprzez znalezienie łatwiejszych patentów skłaniam się bardziej do wyceny VI.6+.” - stwierdził po przejściu Łukasz.

 

Wiosna wiosną ale temperatury dla większości z nas nadal niskie. Podczas przejścia było ponoć -3 C co zdaniem Łukasza przełożyło się na polepszenie chwytów na drodze:-)

 

źródło: FB

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2025-09-18
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Nie azeruj z Azerami

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2025-09-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

7 Polaków wystartuje w Mistrzostwach Świata w Parawspinaczce w Seulu!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2025-07-16
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Żulerka nad Wełtawą

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2026 Goryonline.com