facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Łukasz Dębowski i Ciemna Strona Mocy VI.6+

„Przez dowolny punkt można poprowadzić nieskończoną liczbę prostych” - o ile dobrze zapamiętałem tą lekcje z podstawówki, to właśnie jakoś tak to szło:-)

Łukasz Dębowski na Pochylcu (fot. Kamil Żmija)

 

Miłośnicy Mamutowej postanowili udowodnić to twierdzenie w praktyce. Podobnie jak na nieodległym Skurwysynie w Tyńcu, tak i w najpopularniejszej grocie w Dolinie Kluczwody, ilość kombinacji pomału staje sie nie do ogarnięcia. A ciągle jak się okazuje jest miejsce na nowe.

 

Łukasz Dębowski, który tej jesieni jest w życiowej formie dołożył swoje przysłowiowe trzy grosze do oferty rejonu. Hipertrofia do restu, nawrót, Dance Whore! i wyjście Śmiałą Percią to teraz Ciemna Strona Mocy o budzących respekt trudnościach VI.6+.

 

„Niektóre sposoby wykorzystania Mocy zwykło się uważać za „naturalnie przynależne” ciemnej stronie ze względu na ich „wewnętrznie zła” naturę, np tworzenie niezliczonej ilości kombinacji…” - skomentował wybór nazwy autor.

 

 

 

Ale to nie koniec kombinowania w Mamutowej. Paweł Draga pokonał ostatnio nieco tylko łatwiejsze połączenie nazwane Egzamin ze Zwisania VI.6. Egzamin… to Dogonić Las Vegas przedłużone o wyjście kominem.

 

Jesteśmy przekonani, że kombinacje te z pewnością znajdą swoich fanów. Ciekawe swoją drogą ile jeszcze „pomieści” Mamutowa?

 

źródło: 8a.nu, PZA

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-04-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com