facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Łukasz Dębowski i Ciemna Strona Mocy VI.6+

„Przez dowolny punkt można poprowadzić nieskończoną liczbę prostych” - o ile dobrze zapamiętałem tą lekcje z podstawówki, to właśnie jakoś tak to szło:-)

Łukasz Dębowski na Pochylcu (fot. Kamil Żmija)

 

Miłośnicy Mamutowej postanowili udowodnić to twierdzenie w praktyce. Podobnie jak na nieodległym Skurwysynie w Tyńcu, tak i w najpopularniejszej grocie w Dolinie Kluczwody, ilość kombinacji pomału staje sie nie do ogarnięcia. A ciągle jak się okazuje jest miejsce na nowe.

 

Łukasz Dębowski, który tej jesieni jest w życiowej formie dołożył swoje przysłowiowe trzy grosze do oferty rejonu. Hipertrofia do restu, nawrót, Dance Whore! i wyjście Śmiałą Percią to teraz Ciemna Strona Mocy o budzących respekt trudnościach VI.6+.

 

„Niektóre sposoby wykorzystania Mocy zwykło się uważać za „naturalnie przynależne” ciemnej stronie ze względu na ich „wewnętrznie zła” naturę, np tworzenie niezliczonej ilości kombinacji…” - skomentował wybór nazwy autor.

 

 

 

Ale to nie koniec kombinowania w Mamutowej. Paweł Draga pokonał ostatnio nieco tylko łatwiejsze połączenie nazwane Egzamin ze Zwisania VI.6. Egzamin… to Dogonić Las Vegas przedłużone o wyjście kominem.

 

Jesteśmy przekonani, że kombinacje te z pewnością znajdą swoich fanów. Ciekawe swoją drogą ile jeszcze „pomieści” Mamutowa?

 

źródło: 8a.nu, PZA

 

Goryonline
 
2019-05-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Krótkie podsumowanie kursu ekiperskiego PZA

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-05-08
WSPINACZKA SPORTOWA
 

"Fish Eye" 8c i inne katalońskie zdobycze Idy Kupś

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-05-06
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Piotrek Schab idzie jak burza - pada "Pachamama" 9a+!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com