facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Łukasz Dębowski i Ciemna Strona Mocy VI.6+

„Przez dowolny punkt można poprowadzić nieskończoną liczbę prostych” - o ile dobrze zapamiętałem tą lekcje z podstawówki, to właśnie jakoś tak to szło:-)

Łukasz Dębowski na Pochylcu (fot. Kamil Żmija)

 

Miłośnicy Mamutowej postanowili udowodnić to twierdzenie w praktyce. Podobnie jak na nieodległym Skurwysynie w Tyńcu, tak i w najpopularniejszej grocie w Dolinie Kluczwody, ilość kombinacji pomału staje sie nie do ogarnięcia. A ciągle jak się okazuje jest miejsce na nowe.

 

Łukasz Dębowski, który tej jesieni jest w życiowej formie dołożył swoje przysłowiowe trzy grosze do oferty rejonu. Hipertrofia do restu, nawrót, Dance Whore! i wyjście Śmiałą Percią to teraz Ciemna Strona Mocy o budzących respekt trudnościach VI.6+.

 

„Niektóre sposoby wykorzystania Mocy zwykło się uważać za „naturalnie przynależne” ciemnej stronie ze względu na ich „wewnętrznie zła” naturę, np tworzenie niezliczonej ilości kombinacji…” - skomentował wybór nazwy autor.

 

 

 

Ale to nie koniec kombinowania w Mamutowej. Paweł Draga pokonał ostatnio nieco tylko łatwiejsze połączenie nazwane Egzamin ze Zwisania VI.6. Egzamin… to Dogonić Las Vegas przedłużone o wyjście kominem.

 

Jesteśmy przekonani, że kombinacje te z pewnością znajdą swoich fanów. Ciekawe swoją drogą ile jeszcze „pomieści” Mamutowa?

 

źródło: 8a.nu, PZA

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2019-10-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Paweł Zieliński i Tomek Olszewski z wielowyciągowymi sukcesami w Maroku

Komentarze
0
 
 
Darek Kaptur
 
2019-10-10
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Remanent w Łutowcu

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-10-04
WSPINACZKA SPORTOWA
 

V Wild Country Lądek Big Wall 2019 za nami – wyniki zawodów

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2019-09-19
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Emma Twyford z pierwszym brytyjskim kobiecym 9a

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com