facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-07-03
 

Liofilizaty Trek`N Eat i książki Bezdroży - nagrody dla społeczności w lipcu

W każdym miesiącu nagradzamy najaktywniejszych użytkowników. W lipcu można wygrać zestaw liofilizatów marki Trek`N Eat ufundowany przez dystrybutora, firmę Raven Outdoor oraz przewodniki wydawnictwa Bezdroża.
Oddajemy serwis GORYonline w Wasze ręce!

Zostań redaktorem serwisu i wygrywaj nagrody!

Wystarczy się zalogować / zarejestrować na stronie (baner Społeczność), by móc samodzielnie dodawać materiały. Każdy użytkownik poprzez swoje konto może sprawdzić status dodanego materiału, a także liczbę zdobytych punktów i przyporządkowanie do działu (prosimy o wrzucanie tekstów z notatnika!).

Dodane materiały będą widoczne na stronie po aktywowaniu przez administratora strony.

W każdym miesiącu nagradzamy najaktywniejszych użytkowników.

W lipcu można wygrać zestaw kilku liofilizatów marki Trek`N Eat ufundowanych przez dystrybutora, firmę Raven Outdoor.

 


Europejskim liderem na rynku
żywności ekspedycyjnej i turystycznej jest firma Trek`N Eat, która proponuje bardzo szeroką gamę liofilizatów. W ich ofercie znajdziemy zarówno pojedyncze składniki i dodatki, sycące zupy i dania główne, a nawet przepyszne desery. Nie brakuje również dań stworzonych z myślą o wegetarianach.

Teraz niektóre z nich masz szansę wygrać w naszym konkursie społecznościowym! Jesteś zainteresowany otrzymaniem obiadów z dostawą do domu? - zachęcamy do dodawania informacji i zdjeć na naszej stronie.
 

Nagrody specjalne w tym miesiącu to jak zwykle książki wyd. Bezdroża: Albania. Bałkański Dziki Zachód. Wydanie 1. Autor: Mateusz Otręba.


Pogodne niebo, ciepła woda Adriatyku, osmańskie i weneckie twierdze, dzikie i niedostępne góry, wszechobecne bunkry, głębokie wąwozy, starożytne ruiny, rozklekotane pociągi bez okien i drzwi, bizantyjskie cerkwie i zabytkowe meczety, 20-letnie mercedesy królujące na pozbawionych asfaltu drogach... Jeśli pragniemy spokojnych i wygodnych wakacji - Albania, mimo wyjątkowego nagromadzenia atrakcji, może nas rozczarować. Jeśli jednak kogoś gna w świat chęć przeżycia niezapomnianej przygody i doświadczenia czegoś wyjątkowego – ten Albanię po prostu odwiedzić musi! I z pewnością wróci tu jeszcze nie raz.

Polecamy przewodnik po Albanii, kraju często odwiedzanym przez wspinaczy i górołazów.Laureat miesiąca czerwca to m.b (mata Trangoworld). Nagrody specjalne - książki wyd. Bezdroża - otrzymują Mari i VESAR.

Zachęcamy zatem do samodzielnego dodawania materiałów na stronę www.GORYonline.com po zalogowaniu (lub zarejestrowaniu) na stronie. 

W
szelkie pytania prosimy kierować na adres: redakcja@goryonline.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com