facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-19
 

Linia alpineXtreme Pro SALEWY w TOPR

19 października 2009 r. w siedzibie TOPR-u w Zakopanem zawodowi ratownicy Tatrzańskiego Pogotowia Ratunkowego jako PIERWSI!!!! na świecie zakupili komplet ubrań z nowej linii SALEWY alpineXtreme Pro.
Jest to linia, nad którą prace trwały ponad 3 lata. Specjalnie dla niej stworzono nowe materiały, przekroczono nieosiągalne dotychczas parametry oraz zapewniono niekwestionowany komfort, wytrzymałość oraz lekkość ubiorów. Polscy Ratownicy jako pierwsi na świecie otrzymali komplet składający się z 5 części tj.: spodni i kurtki softshell, spodni i kurtki powerstretch oraz kurtki puchowej.

Jest to wspaniały moment na prezentację tej eksluzywnej, dostępnej jedynie dla wybranych służb profesjonalnych kolekcji. W przeddzień obchodów 100-lecia TOPR-u, najstarszej działającej w Europie w niezmienionej strukturze górskiej organizacji ratowniczej, ratownicy otrzymują kolekcję, która w znaczący sposób podniesie komfort i funkcjonalność ich codziennej trudnej pracy. Dziękujemy i jesteśmy dumni, że to my zdobyliśmy Wasze zaufanie!

Źródło: Salewa Polska
 Linia alpineXtreme Pro SALEWY w TOPR
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com