facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-03-27
 

Letnia kolekcja DIRECTALPINE 2015 już dostępna!

Dopiero pożegnaliśmy się z zimą tymczasem do sklepów już trafia najnowsza kolekcja marki DIRECTALPINE  – Lato 2015. Najlepszy dowód, że idzie wiosna!

 

Directalpine – Lato 2015

 

W najnowszej kolekcji, bardziej niż dotychczas DIRECTALPINE stawia na indywidualność – jak sami
o sobie piszą: „Nie potrzebujemy być częścią globalnych trendów i rynkowych przepychanek. Nie wchodzimy w to. Nie musimy być wszędzie, bo nie chcemy stanowić części rynku masowego. Tworzymy odzież współpracując i wspierając małych, niezależnych dostawców. Robimy ją w Europie. Gramy fair – play. Jedyny wyścig, w którym chcemy brać udział, to ten za jakością i funkcjonalnością naszych produktów. A zadowolenie użytkowników, wysoka ocena naszych klientów i partnerów biznesowych są najważniejszymi wyznacznikami naszego sukcesu.

Podobnie jak wy kochamy przygodę – kochamy naturę, przestrzeń, dzikie oblicza gór i lasów. Dlatego z troską myślimy o przyszłości naszego otoczenia. Tworzymy produkty w ekologiczny sposób, by miały jak najmniejszy wpływ na jakość środowiska.” 


(fot 2) Kontrola jakości w laboratorium Directalpine.

 

Tyle tytułem wstępu. Jaka jest letnia kolekcja? Jak zawsze wierna priorytetom marki DIRECTALPINE: funkcjonalność, jakość i niezależna, zgodna z duchem outdooru tożsamość. Kolorystycznie - jak najbardziej kojarzy się z naturą – tego lata przeważają soczyste zielenie i błękity.

 

Mocnym punktem kolekcji jest prestiżowa, bardzo techniczna seria Mountain TOP. Są tu sprawdzone klasyki w nowych kolorach (kurtki Guide, Revolution), softshell Cerro Torre - w nowej odsłonie, z lżejszego, miększego materiału i poprawionym kroju. A także ciekawostki jak Tornado - lekka kompaktowa kurtka wiatroodporna, czy Dru – lekka ale pancerna bluza z kapturem.


(fot 3) Seria Mountain TOP - kurtki

 

Jak zwykle silną pozycją w kolekcji są spodnie. W serii Mountain TOP: mocne, lekkie i wielofunkcyjne spodnie Cruise, oraz wybitne, bardzo techniczne spodnie o hybrydowej konstrukcji – Cascade i Cascade Light – dla tych, co mają wyczynowe podejście do outdooru. 

 

(fot 4) Seria Mountain TOP- spodnie

 

Seria Outoor Active obfituje w modele o różnych funkcjonalnościach: 

- spodnie z naciskiem położonym na wytrzymałość - bestsellery DA: Patrol, Mountainer, Badile; 

- wygodne podczas używania w wysokich temperaturach, szybkoschnące i lekkie: Cortina, Pelmo; 

- niezawodne nawet w tropikach - z odpinanymi nogawkami i zabezpieczeniem Antimosquito: Sierra, Borneo, Beam, Nelson. 


(fot 5) Seria Outoor Active - spodnie

 

Klasą samą w sobie jest kolekcja wspinaczkowa: dotychczasowe bestsellery, spodnie dedykowane wspinaczom, Kaiser i Civetta doczekały się uzupełnienia w postaci kurtki Tacul i Gaia. Razem stanowią zestaw nie do zdarcia i wytrzymają każdą wyprawę na wielodniowe wspinanie w góry czy mały wypad w skałki. 

 

A specjalne dla tych, którzy najbardziej upodobali sobie bouldering – dedykowane są zadziorne i designerskie modele z elastycznej bawełny Joshua i Yuka. Oprócz atrakcyjnego wyglądu (sprawdzą się również w codziennym użytkowaniu) atutem jest rozciągliwy materiał i specjalna konstrukcja, która nie krępuje ruchów podczas wspinania.(fot 6) Seria Climbing

 

Kolekcja Lato 2015 dostępna jest w sklepach:

Alpamayo : http://www.alpamayo.eu/

Alpin: http://alpin.pl/

Alpintech: http://www.alpintech.pl/

E-Pamir: http://e-pamir.pl/

Cetus: http://sklep.cetus.szczecin.pl/

 

 

Katalog S15: https://dl.dropboxusercontent.com/u/21953413/Directalpine-summer-2015-EN.zip

Strona producenta: http://www.directalpine.com/products

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com