facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-04-26
 

Łącząc przeciwności

Próby stworzenia idealnego sprzętu trekkingowego, to trudna sztuka łączenia przeciwności. Bardzo często oznacza to, że jedna z pożądanych cech produktu przeważa nad inną. Dowodem na to, że nie zawsze musi tak być jest kurtka The North Face Apex Flex GTX i buty The North Face Endurus Hike GTX.


Ochrona w każdych warunkach atmosferycznych, to jedno, jednak by w pełni można było skupić się na działaniu, równie ważny jest komfort. Dla większości osób pełna swoboda ruchów nie jest pierwszym skojarzeniem ze sztywną kurtką przeciwdeszczową. Ten stan rzeczy zmienia The North Face Apex Flex GTX, której nie da się przypisać do żadnej z dotychczas znanych kategorii. Nie jest ona ani sohtshellem, ani typowym hardshellem. Łączy miękki, elastyczny materiał zewnętrzny, z dobrze znaną membraną GORE-TEX. Zapewnia komfort przywodzący na myśl bawełnianą bluzę, a jednocześnie najlepszą ochronę przed deszczem i wiatrem. Z kolei w przypadku butów The North Face Endurus Hike GTX udało się połączyć stabilizację, nie rezygnując przy tym z tak ważnej funkcji, jak amortyzacja. Tajemnicą jest nowa konstrukcja podeszwy o nazwie XtraFoam™. Za komfort odpowiedzialny jest miękki środek, zaś sztywniejsza, zewnętrzna część zapewnia wsparcie w czasie pokonywania nierówności terenu.

 

Apex Flex GTX i Endurus Hike GTX to doskonały przykład innowacyjnych produktów, które The North Face konsekwentnie wprowadza na rynek każdego roku. Wyróżniającą je cechą jest odejście od schematów i spojrzenie na pewne zagadnienia z zupełnie nowej perspektywy. Takie podejście pozwoliło na stworzenie także technologii FuseForm, ociepliny Thermoball, czy nagrodzonej ostatnio na ISPO kurtki Ventrix. The North Face od wielu lat towarzyszy miłośnikom outdooru i profesjonalnym sportowcom w czasie wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Tak jak oniczęsto udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Czego innego można się spodziewać po marce, której mottem jest eksploracja? 

 

 

Więcej informacji na temat The North Face znaleźć można na stronach i portalach społenczościowych:

 

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

 

The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.eU

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-10-21
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja rękawic od Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com