facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-21
 

La Nina zaatakuje w Warszawie

Już 25 listopada w warszawskim kinie Luna odbędzie się polska premiera filmu Attack of La Nina wytwórni Matchstick Productions.
La Nina to nazwa wykorzystywana do określenia fenomenu pogodowego charakterystycznego dla rejonu Pacyfiku, który przynosi na zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej niezwykle obfite opady śniegu. Tak obfite, że w minionym sezonie zasłużyły na miano „snow-maggedonu” (nadane przez prezydenta Baracka Obamę).

Wspaniałą zimę  2010/2011 wykorzystała amerykańska wytwórnia filmowa Matchstick Productions (MSP), której najnowsza produkcja nosi wiele mówiący tytuł Attack of La Nina.

W filmie zobaczyć  można jak młody Sean Pettit odkrywa niezbadane tereny w Kolumbii Brytyjskiej. Kamera towarzyszy także Richardowi Perminowi w pogoni za burzami w Kanadzie. Medalista X Games Bobby Brown wraz z grupą najlepszych freestyle’owców na świecie próbuje nowych ewolucji w czasie niezapomnianej sesji na Alasce, a Ingrid Backstrom, James Heim i Eric Hjorleifson prezentują jeden z najbardziej widowiskowych segmentów helliski.

Chociaż czasami trudno uwierzyć, że to co dzieje się na ekranie nie jest wynikiem pracy specjalistów od efektów specjalnych, narciarze po raz kolejny udowadniają, że lata pracy i doświadczenie pozwalają przesuwać granice tego co możliwe.

Portal ski2die.pl zaprasza na pokaz Attack of La Nina, który odbędzie się 25 listopada o godz. 20.30 w warszawskim kinie Luna. 


Już teraz rezerwować  można darmowe wejściówki na pokaz. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronach www.ski2die.pl oraz www.facebook.com/ski2die.

Zapraszamy także do obejrzenia zapowiedzi filmu dostępnej na stronie www.skimovie.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com