facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-12-23
 

Kurtka Warm and Light Hoodie / Lafuma

Aby mieć możliwość podziwiania magii krajobrazu nawet w chłodne dni, polecamy tę niezwykle lekką i ciepłą kurtkę wypełnioną naturalnym puchem. Już na początku lat 60-tych człowiek został zainspirowany przez naturę, aby izolować się od zimna z pomocą naturalnego puchu. Koncepcja ta jest nadal wykorzystywana i równocześnie podlega ciągłym ulepszeniom.


Dziś wracamy z ciepłą i lekką damską kurtką z kapturem, który jest również wypełniony puchem. Innowacyjne rozwiązanie dla tej kurtki to połączenie naturalnego puchu z puchem syntetycznym w stosunku 50/50. To nasza propozycja drugiej warstwy izolacyjnej na chłodne i wilgotne dni. Idea połączenia naturalnego puchu z syntetycznym została stworzona, aby w wilgotne dni pozostawać nadal w komforcie termicznym. Jako docieplenie można założyć pod nią polar a jako ochronę przed przed silnym deszczem polecamy założyć kurtkę membranową na zewnątrz.  

 

W kurtce wykorzystano biały, kaczy puch, który jest bardzo sprężysty, dzięki czemu z łatwością można go kompresować. Wystarczy trochę nią potrząsnąć a kurtka szybko odzyska swój poprzedni wygląd. Możemy mieć również pewność, że zewnętrzny materiał nie ulegnie zniszczeniu, ponieważ jest to mocny Pertex® Classic. Materiał ten jest również przyjazny środowisku, ponieważ został wykonany z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu. Pertex® posiada hydrofobowe wykończenie, dzięki czemu jest odporny na mały deszcz, a jednocześnie mocny splot włókien zapobiega wychodzeniu puchu.  

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

- ciekawe pikowanie,

- kontrastowe wnętrze,

- zintegrowany kaptur,

- kieszenie na dłonie zapinane na ukryte zamki,

- średnia waga: 450 g

- sprężystość 550 qui

 

 

Dystrybucja: Kanion sp. z o.o.

Cena detaliczna: 749 PLN

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-07-19
SPRZĘT
 

Kurtka Ultra Light GTX Shakedry / Dynafit

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-07-17
SPRZĘT
 

Okulary Summit 4000 / CEBE

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-16
SPRZĘT
 

Nowy model Suunto 9! Oficjalna premiera za nami.

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com