facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Kurtka Exude Jacket / Dare 2B

 

Minimalistyczna, ultralekka, bo ważąca zaledwie 245 g kurtka zaprojektowana na ambitne sportowe wyzwania. Dzięki niskiej wadze sprawdzi się przy każdej okazji, gdzie każdy gram ekwipunku ma znaczenie. Doskonale chroni przed wiatrem i deszczem. Techniczny materiał ARED VO2 10 000, podklejone szwy, powłoka odpychająca wodę i sportowy kaptur zabezpieczą użytkownika podczas nagłego załamania pogody na trasie. Sportowy krój i profilowana konstrukcja rękawów gwarantują pełną swobodę ruchów. Docenimy ją zarówno podczas biegowych treningów, wspinaczki, jak i długich wypraw.


Dystrybucja: Regatta Polska
www.sklep-dare2b.pl
Cena: 369 zł

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Piotr
Czyli jutro startujesz :) Powodzenia! I zazdroszczę. A organizatorzy trochę wydziwiają - ich prawo. W 2011 miałem ze sobą kurtkę za 3 dychy z popularnej sieciówki sportowej. przeszła weryfikację z pocałowaniem ręki. a późnej dała radę w jednej z gorszych pogodowo edycji. Mocy jutro!
Muti
Producent reklamuje ze kurtka jest akceptowana przez organizatorów biegu UTMB. Dzisiaj na własnym przykładzie przekonalem się że NIE SPEŁNIA WYMOGÓW UTMB. Zostala odrzucona za brak membrany która jest obowiązkowa. Niestety musiałem kupić na miejscu kurtke innego producenta.

Goryonline
 
2018-04-24
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Wildhorn GTX / Meindl

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-23
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Naczynia Alpha Pot / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-22
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Mata Comfort Plus S.I. / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kije Carbonium ALP Speed / Salewa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-20
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kurtka Torre / Aura

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com