facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-09
 

Kurs Przewodników Górskich (Warszawa)

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza na Kurs Przewodników Górskich organizowany już po raz 44.
 
Chcesz poznać góry? A może odkryć je na nowo? Szukasz ludzi, niezawodnych przyjaciół, z którymi mógłbyś pojechać w góry te bliższe i dalsze? Chciałbyś prowadzić innych i pokazywać im piękno gór i kulturę ich mieszkańców? Dołącz do ponad 600 przewodników naszego Koła! Zarażamy górami ... z pasją.

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza Cię na Kurs Przewodników Górskich organizowany już po raz 44. Kursantów czeka intensywne szkolenie uczące zasad turystyki górskiej zarówno w warunkach zimowych jak i letnich. Poza praktycznymi elementami turystyki kwalifikowanej kurs przewodnicki przygotowuje uczestników do prowadzenia grup. Szkolenie obejmuje zarówno metodykę prowadzenia i opowiadania, jak i psychologię grupy. Uzupełnieniem umiejętności praktycznych jest wiedza merytoryczna. Chcemy, aby przyszli przewodnicy SKPB byli osobami świadomymi gór, dostrzegającymi piękno zarówno w krajobrazie i przyrodzie górskiej, jak i ludowej sztuce, architekturze i folklorze.

Wielka przygoda z górami nie kończy się jednak razem z ukończeniem Kursu. Osoba, która ukończyła Kurs Przewodników Górskich staje się przewodnikiem SKPB i może prowadzić na imprezach organizowanych pod szyldem SKPB. Co więcej uzyskuje się zaświadczenie uprawniające do zdawania egzaminu państwowego na przewodnika beskidzkiego klasy III.Kurs Przewodnicki to oczywiście nie tylko szkolenie i nauka, ale również, a może i przede wszystkim niezapomniane chwile spędzone w górach, długie wieczory przy ognisku oraz okazja do nawiązania wspaniałych przyjaźni i spotkania innych fascynatów gór.

Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa zaczyna się na początku października wykładem inauguracyjnym.

Wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.skpb.waw.plSKPB Warszawa jest organizacją pożytku publicznego, działającą na zasadach non-profit. Wszyscy członkowie Koła pracują dla SKPB na zasadzie wolontariatu, kurs przewodnicki nie jest imprezą komercyjną.

2007-08-09

(kg)
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com