facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-03
 

Kurs przewodnicki w SKPG Kraków (4 listopada, Kraków)

Kursy przewodnickie w SKPG Kraków to nie tylko wyjazdy szkoleniowe i wykłady teoretyczne. To przede wszystkim niesamowita, trwająca półtorej roku przygoda, podczas której poznaje się wielu pasjonatów gór i zawiązuje przyjaźnie na całe życie.
To wspólne granie i śpiewanie przy ognisku, zachody słońca obserwowanie z górskich szczytów i wspomnienia na całe życie...

SKPG Kraków organizuje szkolenia nieprzerwanie od ponad pięćdziesięciu lat, a ich absolwenci uzyskują świetne wyniki na egzaminach państwowych (np. w 2009 r. ponad 90% osób zdało egzamin państwowy w I terminie, w 2010 r. zdało 100%). W ramach kursu organizujemy ok. 120 dni szkoleniowych, nie tylko na ścisłym obszarze uprawnień, ale także na obszarze zachodnim Beskidów Zachodnich oraz na obszarze Beskidów Wschodnich. Dzięki temu nasi absolwenci, którzy uzyskali uprawnienia państwowe na obszar wschodni Beskidów Zachodnich bez najmniejszych problemów poszerzają później swoje uprawnienia na zachód, jak i wschód.

W ramach kursu organizujemy także ok. 15 dni wyjazdów autokarowych, dokładnie poznając nie tylko Karpaty polskie, ale także słowackie. W wakacje kursanci mogą uczestniczyć w wielodniowych obozach zagranicznych w górach Ukrainy, Rumunii bądź Bułgarii.

Poza wyjazdami w ramach kursu organizowanych jest także ponad 80 wykładów teoretycznych, szkolenie z I pomocy, szkolenie z bezpieczeństwa górskiego wspólnie z ratownikami GOPR oraz dwudniowa impreza na orientację.

Spotkanie organizacyjne kursu przewodników beskidzkich SKPG Kraków 2010-2012 odbędzie się 4 listopada o godz. 18:00 w budynku hotelu PTTK Wyspiański ul. Westerplatte 15 (wejście od strony ul. Zyblikiewicza, obok kasyna).

Wszystkie potrzebne informacje na stronie kursu: www.kurs1012.skpg.krakow.pl.

Kontakt z prowadzącymi kurs
: kurs1012@skpg.krakow.pl

Źródło: ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com