facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-07-23
 

Kurs przewodnicki (październik, Warszawa)

W Studenckim Kole Przewodników Beskidzkich nauczysz się, jak dobrze zorganizować każdy wyjazd.


W Studenckim Kole Przewodników Beskidzkich nauczysz się, jak dobrze zorganizować każdy wyjazd. Czy to wyprawa górska, wypad na rowery czy podróż w nieznane. Początek kursu już w październiku!

Wraz z początkiem roku akademickiego rozpoczyna się kolejny kurs przewodnicki SKPB Warszawa. Można się na nim nauczyć jak prowadzić obozy i pokazać ludziom góry od najlepszej strony. Jest to także okazja do poznania nowych ludzi, dla których pasją są góry. Po kursie członkowie Koła organizują obozy wędrowne w Polsce (Beskidach Wschodnich) i za granicą, a także wyjazdy rowerowe, kajakowe i inne imprezy turystyczne.

Szkolenie trwa około roku. Składa się z cotygodniowych wykładów i około dziesięciu wyjazdów, ćwiczących w praktycznym prowadzeniu grup. Większość z nich to weekendowe wypady  w góry, ale są także trzy dłuższe – w czasie zimowych ferii akademickich, długiego weekendu majowego i na początku lipca. Harmonogram kursu jest dostosowany do roku akademickiego. Instruktorzy SKPB pracują społecznie – jedyne wydatki to koszty organizacyjne i wyjazdy.

Więcej szczegółów na stronie Koła: www.skpb.waw.pl .

Marek Cichy

2006-07-23

(kg)


 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com