facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-12-01
 

Kubek termiczny Primus Commuter Mug

Kubek termiczny to jeden z moich ulubionych wyjazdowych sprzętów. Ten Primusa jest solidnie wykonany i na pewno nas nie zawiedzie.

Primus Commuter Mug to solidnie wykonany kubek termiczny znanej szwedzkiej firmy Primus, producenta palników, naczyń turystycznych i termosów, działającego w branży już od 1882 roku! Wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ażeby zwiększyć właściwości termiczne, wyposażono go w podwójne ścianki. Od zewnątrz powierzchnię pokryto malowaną proszkowo antypoślizgową powłoką, dzięki czemu kubek dobrze leży w dłoni i łatwo się z niej nie wysunie. Opływowy kształt zwężany ku dołowi także ułatwia trzymanie.

 

Fot. Ceneria.pl

 

 

Pokrywkę łatwo się odkręca i zakręca. Posiada system, dzięki któremu jednym kliknięciem możemy odblokować ustnik lub go zablokować. System ten działa bez zarzutu i nie zdarzyły się nam nigdy żadne niekontrolowane przecieki. Pokrywka posiada wyprofilowanie ułatwiające przepływ płynu do ust oraz małą dziurkę odpowietrzającą, by gorący płyn nie chlupnął zbyt mocnym niespodziewanym strumieniem. Mechanizm blokady wygląda na dość skomplikowany i rozbudowany, ale najważniejsze jest to, że można go rozkręcić (obrazkową instrukcję otrzymuje się wraz z kubkiem), by dostać się do silikonowej uszczelki i całość wyczyścić z brudu. Trzeba jednak zaznaczyć, że tworzywo, z którego kubek jest wykonany, brudu łatwo nie łapie. Gładkie ścianki wewnątrz sprawiają, że w ramach mycia wystarczy tak naprawdę kubek przepłukać wodą.

 

Dzięki kształtowi kubek można spróbować dopasować do uchwytu na kubek w samochodzie. W nasz jednak nie do końca się wpasowywał, ostatecznie więc woziłam go na kolanach lub pod nogami. Na szczęście kubek był bardzo szczelny i turlał nam się pod nogami bez niebezpieczeństwa, że coś się z niego wyleje.

Od spodu znajduje się antypoślizgowa warstwa mająca dbać o to, by kubek się nie przewracał..

 

Pełna wersja recenzji na stronie: www.Ceneria.pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-10-21
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja rękawic od Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com