facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-07
 

Kovea w Polsce

Firma SNAP Outdoor rozpoczyna dystrybucję produktów marki KOVEA. W ofercie firmy znaleźć możemy m.in. szerokie spektrum kuchenek i palników turystycznych – gazowych oraz wielopaliwowych.
Początki tej firmy specjalizującej się przede wszystkim w produkcji palników, lamp i innych akcesoriów kuchni turystycznej i wyprawowej sięgają 1982 roku. Pod marką Kovea firma działa od 1997 r.

Ścisły nadzór produkcji, wprowadzenie w 2000 r. systemu ISO 9001 oraz dbałość o najmniejsze nawet szczegóły zaowocowały osiągnięciem przez produkty Kovea certyfikatów wystawionych przez uznane laboratoria, takie jak „SAI”, „CE”, „CSA”, „JIA”, „TUV” oraz KGSC. Zespół inżynierów firmy, działając zgodnie z maksymą "Dreaming Of The Outdoors" tworzy produkty najwyższej klasy i jakości, pozwalając użytkownikowi cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem od dnia codziennego.

Produkty Kovea przeznaczone są dla bardzo szerokiego grona odbiorców – od uwielbiających wyzwania ekstremalistów po szukających odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody turystów pieszych i samochodowych. Trafią one do sklepów na początku czerwca. W ofercie firmy znaleźć możemy m.in. szerokie spektrum kuchenek i palników turystycznych – gazowych oraz wielopaliwowych, takich jak:

- Wielopaliwowy Booster Dual Max


Palnik, który zabierzesz ze sobą na wyprawy w najdalsze zakątki świata. Jak na twardziela do zadań specjalnych przystało świetnie sprawdzi się także podczas mrozów, dzięki systemowi wstępnego podgrzewania paliwa. Ponadto oferuje możliwość regulowania ilości dostarczanego tlenu oraz stosowania wraz z odpowiednimi nakładkami - ogrzewaczami. To wszystko oraz wiele innych zapakowano w niewielkich wymiarach po spakowaniu oraz w świetną wagę 350 gram!

- Stabilny Moonwalker


Niezależnie od tego czy wędrujesz po księżycu, Alpach czy Tatrach ten palnik zawsze będzie Ci towarzyszył. Jest to jedno z najbardziej optymalnych rozwiązań. Jest bardzo stabilny, można użytkować wraz z naczyniamy o dużej średnicy. Dzięki systemowi wstępnego podgrzewania gazu bardzo dobrze sprawi się w zimnych warunkach. Ponadto istnieje możliwość uyżtkowania z popularnymi butelkami z gazem za sprawą dołączonego adaptera.

- Ultralekki Supalite Titanium


Najlżejsza broń w walce o ciepły posiłek podczas każdej wyprawy - tylko 60g! Pozycja przeznaczona dla wszystkich tych, którzy od sprzętu oczekują nie tylko funkcjonalności i trwałości, ale i minimalnej wagi. Głowica została stworzona tak, by dać maksymalnie silny płomień nawet w trudnych warunkach. Po spakowaniu zmieści się nawet w najmniejszej kieszonce plecaka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie znają słowa kompromis między wytrzymałością, wydajnością i wagą.

- Rewolucyjny Alpine Pot


Idealny zestaw do szybkiego zagotowania wody. Dzięki napromiennikowi gotowanie jest znacznie szybsze - dużo mniej ciepła ucieka. Neoprenowa osłona pozwala dłużej zachować temperaturę wody oraz chroni przed oparzeniem dłoni. Cały zestaw zajmuje niewiele miejsca i waży tylko 0.5 kilograma co jest świetnym wynikiem. W skład zestawu wchodzi: kuchenka, menażka z napromiennikiem, osłonki, mały kubeczek oraz dodatkowe nogi umożliwiające użytkowanie kuchenki z innymi naczyniami.


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com