facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-29
 

Koszulka Cumbre i getry Nepal firmy Lurbel - promocja cenowa

Czy możliwe jest połączenie ognia i wody? W przyrodzie z pewnością nie, ale w bieliźnie termoaktywnej właśnie to zrobiliśmy. Przełomowe, rewolucyjne wręcz osiągnięcie znajdziesz w dzianinie ThermoCool Eco.
To połączenie CoolMax’u i ThermoLite, które zapewni ci komfort w każdej sytuacji. Kiedy będziesz w ruchu, zadziała CoolMax, który poprzez odebranie wilgoci z powierzchni skóry, będzie cię chłodził. Podczas odpoczynku, kiedy będziesz w bezruchu, unikniesz wychłodzenia, ponieważ zadziała ThermoLite, który zatrzyma ciepło wytworzone przez twoje ciało. Teraz ten epokowy patent możesz przetestować dzięki bieliznie produkowanej przez firmę LURBEL. Nie zmarzniesz już regenerując się po karkołomnym zjeździe na nartach czy trudnej wspinaczce w górach. Nie przegrzejesz się w trakcie intensywnego wysiłku, bo ThermoCool Eco działa w każdej sytuacji - wtedy kiedy się ruszasz i wtedy kiedy odpoczywasz. To przyszłość w tego typu odzieży.

CUMBRE – koszulka z długimi rękawami. Dzięki włóknom lycry wręcz niewiarygodnie dopasowuje się do ciała. Korpus wykonany jest w technologii bezszwowej, rękawy mają płaski szew zapewniający maksimum komfortu. Nie odczujemy żadnego ugniatania ani ucisku. Koszulka jest tzw. „mapą ciała”, w miejscach szczególnie potliwych użyto dzianiny o strukturze wyjątkowo dobrze wchłaniającej wilgoć. Dodatek włókna „body fresh” powstrzymuje powstawanie przykrych zapachów. Dzięki właściwościom ThermoCool Eco dostajemy uniwersalny produkt nadający się na każdą okazję. Na ciepłe wiosenne dni spędzane na szlaku w Tatrach, ale i na zimne podmuchy wiatru smagające nas kiedy siedzimy na wyciągu wiozącym nas na szczyty Dolomitów, z których za chwilę pomkniemy w dół.

Stara cena: 219 zł
Nowa cena: 169 zł

NEPAL – klasyczne getry doskonale dopasowujące się do kształtu ciała. W miejscach szczególnie pocących się, użyto dzianiny o strukturze wyjątkowo dobrze chłonącej wilgoć. W okolicach kolan legginsy posiadają specjalną super elastyczną strefę. Dzięki niej dzianina nie deformuje się, a użytkownik nie odczuwa żadnego ucisku i dyskomfortu. Wykonane w technologii bezszwowej. Dzięki dodatkowi włókien „body fresh”, getry Nepal zapewniają uczucie komfortu i świeżości przez długi czas. Dzięki właściwościom ThermoCool Eco nadają się na każdą porę roku. Dla tego produktu nie ma znaczenia czy odpoczywamy, czy pocimy się mocno pokonując kolejne metry podejścia. Ta „inteligentna” dzianina sama wybierze odpowiedni dla naszej aktywności tryb swojego działania.  

Stara cena: 179 zł
Nowa cena: 149 zł     
            

ThermoCool Eco – nowy produkt jest mieszanką CoolMax i ThermoLite. Włókno posiada unikalne właściwości termiczne i hydrofobowe. Gwarantuje idealny komfort dla ciała w każdych warunkach klimatycznych, dzięki optymalnemu wchłanianiu wilgoci i izolacji cieplnej. ThermoCool Eco zostało uznane za ekologiczne ze względu na proces produkcji. Jest produkowane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w przypadku ThermoCool Eco odnawialnym źródłem jest kukurydza.
Tkanina ta to skok jakościowy w poszukiwaniu doskonałej, dwufunkcyjnej kontroli temperatury ciała:
- kiedy użytkownik czuje zimno (przed aktywnością fizyczną, w czasie odpoczynku lub po zakończeniu aktywności), temperatura ciała jest niska; wtedy właśnie kanalikowe włókna ThermoLite utrzymują odpowiednią temperaturę, przy jednoczesnej lekkości materiału;
- podczas ćwiczeń fizycznych lub przy wysokich temperaturach pot szybko odparowuje dzięki mieszance włókien CoolMax, która jest zaprojektowana tak, aby odprowadzić pot na powierzchnię ubrania.

Więcej informacji na: www.lurbel.pl

Wyłączny dystrubutor na Polskę: Trek S.C., Łódź
lurbel@lurbel.pl

Źródło: www.ceneria.pl
 Koszulka Cumbre
 Getry Nepal
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com