facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-12
 

Konkurs na najciekawszy Projekt Wyprawy Podróżniczej 2012

Organizatorzy Ogólnopolskiego Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów OSOTT oraz portal Traseo.pl zachęcają do dzielenia się przyszłymi projektami wypraw.

Podróże małe i duże, kilkudniowe i kilkumiesięczne, bliskie i dalekie, samotne i z liczną ekipą… Wszystkim marzą się najróżniejsze wypady, ale przed ich realizacją trzeba je wpierw – zaplanować.

To dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie się pochwalić swoimi podróżniczymi fascynacjami. Przez miesiąc czekamy na Wasze wyjazdowe pomysły na kolejny rok. Wszystkie szlaki dozwolone, wszystkie tematy dopuszczone – trzeba tylko poświęcić trochę czasu na sprecyzowanie planów, przelać je na mapę i ubrać w słowa. Na festiwalu w Szczyrku zostaną wybrane najciekawsze projekty i uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami. To, kto zasiądzie w składzie jury, na razie owiane jest tajemnicą, pewne jest jednak, że nie zabraknie sławnych nazwisk polskich miłośników podróży.


Zasady konkursu w skrócie

1. Konkurs trwa od 10 października do 8 listopada 2011 r.

2. Aby zgłosić wyprawę do konkursu, należy ją wcześniej wyrysować w formie planowanego szlaku na www.traseo.pl, dodać opis tekstowy planowanej trasy oraz ciekawe miejsca na trasie (waypointy).

3. Opis trasy powinien zawierać krótki zarys przyszłej podróży: czas i miejsce planowanej trasy, jej charakter i główne założenia.

4. Liczba waypointów trasy jest dowolna – każdy uczestnik konkursu może je zaznaczyć jako cele swojej wyprawy, a także opatrzyć je komentarzami, dlaczego wybrał akurat te miejsca.

5. Następnie należy kliknąć opcję „Zgłoś projekt wyprawy na konkurs”.

6. Rozwiązanie konkursu nastąpi na Ogólnopolskim Spotkaniu Obieżyświatów, Trampów i Turystów OSOTT w dniu 12 listopada 2011 r. w Szczyrku.

7. Laureaci konkursu, jeśli nie będą obecni na ogłoszeniu wyników konkursu, zostaną poinformowani mailowo o wygranej.


Nagroda główna to odbiornik Garmin Dakota 10
.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma roczną prenumeratę magazynu „n.p.m.” oraz książki Wydawnictwa Carta Blanca.

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma sprzęt i gadżety turystyczne Traseo.pl (etui na laptop, torbę termoizolacyjną, bidon).

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do przyznania dodatkowych wyróżnień, których autorzy otrzymają gadżety turystyczne Traseo.pl lub książki podróżnicze "Przez Świat".Organizatorzy konkursu:
Patronat konkursu:


 


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com