facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-07-26
 

Konkurs fotograficzny Pascala (15 lipca-15 września)

Rozpoczął się wakacyjny konkurs "Dziś tu, jutro tam, pojutrze... pokaż nam!", organizowany przez Wydawnictwo Pascal.


Rozpoczął się wakacyjny konkurs "Dziś tu, jutro tam, pojutrze... pokaż nam!", organizowany przez Wydawnictwo Pascal.

Wielu z nas robi zdjęcia podczas wakacyjnych wyjazdów. Bieżący konkurs fotograficzny Pascala daje szansę zdobycia markowego skutera lub innej atrakcyjnej nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zarejestrować się w portalu Pascal Travel Club na stronie http://www.pascal.pl/ i zamieścić tam wykonane przez siebie zdjęcia w specjalnie stworzonej konkursowej galerii.
Wyboru najciekawszych zdjęć dokona jury składające się z pracowników Wydawnictwa Pascal oraz internautów. Prace można zgłaszać do 15 września, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 września br.

Podczas trwania konkursu, co tydzień jury konkursu będzie wybierać 5 najciekawszych zdjęć, których autorzy zostaną nagrodzeni kurtkami turystycznymi Pascal, a pierwsze 100 osób, które wezmą udział w konkursie otrzyma książkę-niespodziankę od Wydawnictwa Pascal i kod rabatowy upoważniający do 10% zniżki na zakupy w księgarni internetowej Pascala. Internauci przyznają nagrodę specjalną - rower Impulse z torbą rowerową oraz przewodnik "Polska na rowerze" Wydawnictwa Pascal.

Więcej: http://www.pascal.pl/konkurs.php

2007-07-26

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com