facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-07-02
 

Konkurs fotograficzny dla amatorów: Moje Podróże Małe i Duże

Utrwalenie w fotografii piękna podróżowania i poznawania świata, prezentowanie różnorodnych osiągnięć twórczych w szeroko rozumianej tematyce podróży, popularyzacja fotografii podróżniczej, gromadzenie najciekawszych fotografii o tematyce podróżniczej - to główne cele, które przyświecają Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu www.kulturasuszec.eu - organizatorowi tegorocznego Konkursu Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże”
Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży.

Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie w min. formacie 30x40, do nich należy dołączyć płytkę CD z pracami zapisanymi w formacie JPG.

Prace należy nadsyłać niepodklejone, w płaskich, sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem podczas przesyłki na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
43 - 267 Suszec, ul. Ogrodowa 22


Powołane przez organizatora jury nagrodzi najlepszych fotografów nagrodami pieniężnymi o łącznej puli w wysokości 2500 zł.


Terminy konkursu:

- nadsyłanie prac - od 1 lipca 2013 r. do 30 września 2013 r.

- wystawa pokonkursowa - od 4 listopada 2013 r. do 4 grudnia 2013 r.

- uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - 9 listopada 2013 r. - Dom Kultury w Suszcu podczas Suszeckiej Jesieni Kulturalnej.


Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia do konkursu do pobrania ze strony: http://www.kulturasuszec.pl/newsy/konkurs-fotograficzny.html
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com