facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-26
 

Komfortowo, lekko, kolorowo czyli Polartec Power Dry

W ofercie firm szyjących ubrania dla osób uprawiających sport rekreacyjnie bądź zawodowo, przed letnim sezonem znajdziemy wiele produktów pozwalających w pełni cieszyć się aktywnością. Nowoczesna odzież z dzianin technicznych uporała się z takimi problemami jak przegrzanie czy wilgoć.
W zależności od charakteru naszej aktywności, warto rozważyć zakup koszulki czy bluzy, wykonanych z dzianin Polartec® Power Dry®.

Głównym zadaniem Polartec® Power Dry® jest utrzymywanie wilgoci z dala od skóry. Jest to możliwe dzięki dwukomponentowej konstrukcji dzianiny –  zastosowano tu dwa rodzaje przędz po jej obu stronach. Wewnętrzna powierzchnia posiada „punkty dotykowe” wchłaniające wilgoć, która jest transportowana do zewnętrznej warstwy zbudowanej z przędzy z mikrowłókien, składającej się z wielu delikatnych kapilarów, umożliwiających rozprzestrzenienie wilgoci na dużej powierzchni i odparowanie jej.

Dzięki tej technologii odzież z Polartec® Power Dry® schnie dwukrotnie szybciej niż uszyta z bawełny. W przypadku jazdy na rowerze czy biegania, przylegający do ciała krój odzieży sprawdza się znakomicie. Koszulka czy bluza nie odkształca się i nie wydyma (z uwagi na wysoką przepuszczalność powietrza) od wiatru, a techniczne właściwości dzianiny mogą w pełni spełniać swoją funkcję.  

Koszulka Cotopaxi Zip Tee i bluza Cotopaxi Zip Pull Men marki Mammut:

Cotopaxi Zip Tee to bardzo wygodna, funkcjonalna koszulka techniczna z krótkim rękawem. Idealnie sprawdzi się w trakcie jazdy na rowerze. Doskonale oddycha, a zapinanie pod szyją na zamek pozwala na dodatkową wentylację.


Dzianina: Polartec® Power Dry®
Dostępne kolory - koszulka:  czerwony, pomarańczowy, zielony, niebieski, czarny
Dostępne rozmiary: S – 2XL 
Cena brutto: 299 zł

Cotopaxi Zip Pull Men to miękka, wygodna, doskonale oddychająca bluza z długim rękawem - podobnie jak koszulka może być zarówno zakładana bezpośrednio na ciało, jak i stanowić drugą warstwę. 
 
Dzianina: Polartec® Power Dry®
Dostępne kolory: czerwona (fire), szafirowa (twilight) i czarna
Dostępne rozmiary: S – 2XL
Cena brutto: 299 zł.


Bluza Midweight Zip Neck LS marki Marmot

Ta męska bluza z Polartec®  Power Dry® z Cocona®  Performance Technology może być noszona bezpośrednio na ciało; miękka i elastyczna idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Jest ciepła, oddycha, a jednocześnie idealnie odprowadza wilgoć i nieprzyjemny zapach.


Dzianina: Polartec® Power Dry® z Cocona®  Performance Technology
Dostępne kolory:  czarny, niebiesko-granatowy, szaro-grafitowy
Dostępne rozmiary:  S –  XL     
Cena brutto: 229,- zł


Bluza Snake Eyes marki The North Face

Męska bluza z Polartec® Power Dry® High Efficiency, nowej wersji dzianiny Polartec® Power Dry®, która odprowadza wilgoć z ciała błyskawicznie. Wewnętrzna warstwa zbudowana z systemu sześcianów, sprawia, że bluza zapewnia ciepło i jeszcze lepiej oddycha. Lekka, miękka i elastyczna. Dwie boczne kieszonki i jedna na piersi umożliwiają trzymanie w nich podręcznych przedmiotów.


Dzianina: Polartec® Power Dry® High Efficiency
Dostępne kolory:  niebieski, szary, czarny
Dostępne rozmiary:  S –  XL     
Cena brutto:  449,- ZŁ


Jak to działa?

Wszystkie typy dzianin Polartec® Power Dry®  charakteryzują się opatentowaną dwukomponentową konstrukcją, w której zastosowano dwa różne rodzaje przędz po obu stronach materiału. Zróżnicowane powierzchnie mają różne zadania: pierwsza odprowadza wilgoć, druga szybko ją odparowuje. Zarówno dzianina Polartec® Power Dry® jak i Polartec® Power Dry® High Efficiency zostały stworzone z myślą o tym, by zapewnić skórze komfort utrzymując wilgoć z dala od niej.

 

 

Polartec® Power Dry® High Efficiency
różni się od Polartec® Power Dry® wewnętrzną warstwą opartą na systemie sześcianów, który sprawia, że bluza jest cieplejsza, jeszcze lżejsza, odprowadza wilgoć błyskawicznie i jeszcze bardziej zwiększa przepuszczalność powietrza.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com