facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-10-31
 

Komfort termiczny w każdych warunkach

Marka BRUBECK wprowadza do sprzedaży nową wersję kolekcji THERMO – swojej flagowej linii odzieży termoaktywnej. Najnowsza wersja THERMO to kontynuacja jakości, świeża kolorystyka oraz technologiczne detale, które wyróżniają kolekcję na tle podobnych produktów odzieżowych. 


Odzież termoaktywna BRUBECK pozwala zabezpieczyć się przed wychłodzeniem i przegrzaniem podczas aktywności w chłodniejsze dni. Dwuwarstwowa, oddychająca dzianina zapewnia ciepło i jednocześnie szybko odprowadza wilgoć od skóry. THERMO to uniwersalna kolekcja dla tych, którzy lubią czuć się komfortowo i zarazem dobrze wyglądać – zarówno podczas intensywnego jesiennego górskiego trekkingu, jak i zimowego szusowania po stokach czy innych oudoorowych aktywności. Zastosowana w niej struktura dzianiny podkreśla rzeźbę ciała. Elastyczny i trwały materiał sprawia, że użytkownik czuje się bardzo swobodnie i może cieszyć się jakością produktu przez długi czas. Tworząc kolekcję myśleliśmy o tych, którzy nie lubią monotonii ani w życiu, ani w designie, dlatego wersje kolorystyczne zostały opracowane w oparciu o obowiązujące trendy i uzupełnione klasycznymi, uniwersalnymi barwami. 

Najlepsze przędze, z których powstają produkty BRUBECK posiadają dodatkowe właściwości, wyróżniające je spośród wielu innych dostępnych na rynku. Użyta przy produkcji męskiego kompletu przędza NILIT HEAT to wyjątkowa przędza stworzona na bazie węgla kawowego uzyskiwanego z łupin ziaren kawy, która posiada naturalne właściwości termoizolacyjne, gromadzi w sobie wydzielane ciepło i utrzymuje je nawet w niskich temperaturach, posiada właściwości antybakteryjne – daje uczucie odświeżenia i doskonałego komfortu użytkowania. Przędza NILIT HEAT jest także przyjazna dla środowiska, ponieważ pomaga w pełni wykorzystywać potencjał naturalnego surowca. 

Damską wersję produktów kolekcji THERMO oparto na przędzy NILIT INNERGY z wbudowanym, naturalnie występującym dodatkiem mineralnym, który zmienia energię cieplną ludzkiego ciała w głębokie promienie podczerwone. Następnie oddaje energię cieplną do skóry, dzięki czemu powstaje uczucie głębokiego, delikatnego ciepła. Niespotykane właściwości dzianiny pobudzają ciało, ponadto pomagają poprawić wygląd skóry dotkniętej cellulitem, podnoszą poziom elastyczności mięśni oraz wspierają ich regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym. 

Kolekcja odzieży termoaktywnej z linii THERMO jest przeznaczona do użytku podczas aktywności fizycznej o wysokim stopniu intensywności. Jej właściwości uzyskują najpełniejsze zastosowanie w okresie przejściowym oraz zimowym. 

 

 

 

 

Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie www producenta www.brubeck.pl

Bluza męska: 139,99 zł | Spodnie męskie: 104,99 zł 

Bluza damska: 129,99 zł | Spodnie damskie: 99,99 zł 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com