facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-26
 

Kolekcja zimowa Armada na odświeżonej stronie

Kolekcja zimowa ARMADA SKIS & OUTERWEAR 2010/2011 dostępna jest obecnie na odświeżonej stronie www.armadaskis.com.
Armada jest marką, która powstała dzięki współpracy narciarzy, artystów, designerów i inżynierów. Firmę założyli 8 lat temu zawodowi narciarze: Tanner Hall (gwiazda X Games), JP Auclair, Julien Regnier, JF Cusson, Boyd Easley oraz fotograf Chris O`Connel. Od samego początku swego istnienia Armada wyznacza standardy, jeżeli chodzi o konstrukcję i jakość wykonania sprzętu narciarskiego. Dzięki współpracy z artystami z całego świata produkty opatrzone charakterystycznym logo są także symbolem dobrego stylu i innowacyjnego wzornictwa.

W sezonie 2010/2011 Armada prezentuje 16 modeli nart dla mężczyzn, kobiet i dzieci, wśród których można znaleźć modele przeznaczone do jazdy po trasie, zabawy w snowparku i freeride`u.
Drugą część rozbudowanej kolekcji stanowi linia technicznej odzieży narciarskiej oraz uzupełniające całość lajfstajlowe ubrania i akcesoria. Całą kolekcję, można obejrzeć na odświeżonej stronie www.armadaskis.com. Tradycyjnie przedstawione zostały na niej produkty oraz technologie użyte przy ich wytwarzaniu. W nowej rozbudowanej sekcji Build Your Kit, każdy może zestawić ze sobą dowolne spodnie z kurtkami we wszystkich opcjach kolorystycznych, czy sprawdzić jakiego wyboru dokonali zawodnicy teamu Armada. Wizyta na stronie to także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o sportowcach i artystach związanych z marką, znaleźć najnowsze informacje ze świata freeskiingu, obejrzeć jeden z montaży video ArCast, czy wygrać nagrody w specjalnych konkursach.

Oprócz strony www.armadaskis.com wszelkie informacje związane z Armadą pojawiają się także na profilu marki na portalu Facebook i w kanale Armady na Twitterze.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com