facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-17
 

Kolekcja skarpet KEEN

Kolekcja skarpet KEEN jest idealna na zimowe wędrówki poza utartym szlakiem.
Stworzone z myślą o najwyższym komforcie noszenia i ochronie środowiska naturalnego. Do produkcji skarpet używana jest najlepsza nowozelandzka wełna Merino, organiczna bawełna oraz wtórnie odzyskany poliester.

Nowozelandzka wełna sprawia, że stopom jest ciepło i sucho, gdy jest zimno oraz chłodno, gdy na zewnątrz mamy upał. Dodatkowo wełna Merino utrudnia pojawienie się plam i powstawanie nieprzyjemnego zapachu, dlatego skarpetki KEEN nie wymagają tak częstego prania, jak te z tradycyjnej bawełny czy materiałów syntetycznych.

W skarpetkach zastosowano 3 różne opcje:

- Ultralite (amortyzacja w palcach i na pięcie)
- Lite (amortyzacja na całej dolnej części stopy)
- Mid-Weight (amortyzacja w całej skarpecie)

Dodatkowo skarpetki KEEN mają specjalny system "Y-heel pocket" czyli specjalne konstrukcyjne wcięcie na pięcie, aby idealnie dopasować je do stopy (lewej i prawej) oraz specjalny system zmiękczania materiału, który sprawia, że cała stopa czuje się swobodnie i wygodnie.
Skarpetki KEEN są bezszwowe i jako jedyna firma na świecie ma specjalnie skonstruowane maszyny działające w taki sposób, aby system łączenia pętelkowego został przeniesiony z miejsca, gdzie normalne skarpetki mają szew łączący, w związku z ich lekkim zgięciem zawsze pozostaje trochę luźnej przestrzeni, co powoduje brak obtarć. To wszystko w połączeniu ze specjalnym anatomicznym kształtem i konturowym systemem dopasowania do stopy powoduje, że nie ma drugich tak wygodnych skarpet.

Męskie:
Keen Bellingham Crew Lite  - Cena: 59,95 zł.
Keen Boulder Canyon Crew Mid - Cena: 67,95 zł.
Keen Wildwood 3/4 Crew Lite - Cena: 71,95 zł.

Damskie:
Keen Wildwood 3/4 Crew Lite - Cena: 64,95 zł.
Keen Boulder Canyon PED Ultralite - Cena: 63,95 zł.
Keen Boulder Canyon Crew/Mid - Cena: 55,95 zł.

Firma KEEN powstała w styczniu 2003 roku. Jej założycielami są Martin Keen oraz Rory Fuerst. Pierwszym i przełomowym dla rynku obuwniczego produktem firmy były sandały, chroniące jednocześnie palce u stóp. Tak powstał patent Toe Protection, który zapoczątkował serię sukcesów KEEN’a na rynku amerykańskim, a od 2005 roku także na Starym Kontynencie. Firma KEEN specjalizuje się przede wszystkim w produkcji hybrydowego obuwia outdorowego oraz casualowego, które wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, wysoką jakością, komfortem oraz wszechstronnością użytku. Poza obuwiem KEEN ma także do zaoferowania skarpety oraz torby. Wszystkie produkty tej amerykańskiej marki łączy fakt, iż część zastosowanych w nich materiałów pochodzi z przerobu wtórnego. Wynika to z oryginalnej filozofii marki KEEN, zwanej HybrydLife (Create, Play, Care), która bezpośrednio przekłada się na aktywne działania firmy na polu ekologicznym oraz socjalnym. KEEN jest laureatem wielu nagród w Polsce oraz za granicą.

Więcej informacji na www.keen.pl

Źródło: ceneria.pl
 Keen Wildwood 3/4 Crew Lite męskie
 Keen Boulder Canyon Crew Mid męskie
 Keen Boulder Canyon Crew/Mid damskie
 Keen Wildwood 3/4 Crew Lite damskie
 KEEN
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com