facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-01-18
 

Kinga Baranowska, Artur Hajzer i Adam Pustelnik na IV Festiwalu Górskim Wondół Challenge

Pełną parą trwają przygotowania do IV Festiwalu Górskiego Wondół Challenge – Góry, jak co roku, towarzyszą temu wydarzeniu jako patron medialny. Już dziś serdecznie zapraszamy do Szczyrku i Gliwic w dniach 1-3 marca, bo jak co roku będzie się tam wiele dział.

Myślą przewodnią tegorocznej edycji to polarnictwo, będą prelekcje m.in. Wojtka Moskala – legendy polskiego polarnictwa czy Mistrza Europy w psich zaprzęgach, w warunkach śnieżnych - Grzegrza Burzyńskiego oraz wystawy zdjęć o tematyce polarnej.

Jednak Wondół Challenge to przede wszytkim festiwal górski, dlatego nie zabraknie gości takich jak Kinga Baranowska, Artur Hajzer czy Adam Pustelnik.

Oprócz wystaw zdjęć i prelekcji zobaczyć będziecie mogli najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival, który jest stałym partnerem festiwalu, oraz filmy wyprodukowane przez Tatrzański Park Narodowy, w tym filmy nakręcone w ramach akcji „Lawinowe ABC”.

Znajdzie się też coś dla miłośników górskich aktywności - panel freeridowy, który poprowadzą Piotr Gnaliński i Paweł Palichleb. Tradycyjnie, we współpracy z GOPR będą też prowadzone warsztaty pierwszej pomocy oraz pokazy sprzętu i technik ratowniczych, a "Bieg pod Górę – RMD Winter Run" rozpocznie Ligę Biegów Górskich 2013.

Szukajcie też naszego stoiska na festowalowym kiermaszu, w końcu cały Wondół czyta Góry!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com