facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-04-02
 

Kilian rzuca bieganie i zarzuca wędkę

Kilian Jornet porzucił karierę biegacza i zajął się zawodowo wędkarstwem! Na dowód Jornet zaprezentował najnowsze kije z włókna węglowego, rzecz jasna sygnowane logo kolekcji S-Lab marki Salomon. 

 

 

Jak można się domyślić, informacja o czołowym górskim biegaczu moczącym kija w bajorze była primaaprilisowym żartem. Jednak w ten sposób Kilian wraz z marką Salomon chcieli zwrócić uwagę na rozpoczęcie kampanii charytatywnej, której celem jest zebranie funduszy na wsparcie walki z koronawirusem. W ramach tej akcji Jornet podpisze i odda trzy pary butów, w których biegł podczas swoich kultowych startów (w Sierre Zinal, UTMB i w finale Golden Trail Series). Wszystkie darowizny zostaną przekazane na rzecz Funduszu Solidarity Response Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), co pozwoli wesprzeć badania związane ze śledzeniem i zrozumieniem rozprzestrzeniania się wirusa, zapewnić opiekę pacjentom i pracownikom pierwszej linii poprzez dostarczenie niezbędnych środków ochrony, oraz przyspieszyć prace na rzecz opracowania szczepionek, testów i terapii.

 

Przypomnijmy, że Kilian Jornet po raz kolejny wspiera walkę z chorobą – wcześniej udostępnił za darmo swoje filmy i wziął udział w wyzwaniu #yocorroencasa

 

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2022-11-15
FOTO-VIDEO
 

„Into the Ice” – recenzja

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-19
FOTO-VIDEO
 

„Broad Peak” nie dla każdego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-26
FOTO-VIDEO
 

Reel Rock 16: premiera w Polsce już 8-9 czerwca!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-11-25
FOTO-VIDEO
 

„DOO SAR” – nowy film Andrzeja Bargiela już dostępny

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com