facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-02-11
 

KIELCE SPORT-EXPO 2016 - Outdoor w Targach Kielce

KIELCE SPORT-EXPO 11-13.02.2016

 

 

Kiedy wybieramy się w długą podróż autem, komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze. Świadomy kierowca nie opuści garażu bez dobrych opon. Świadomy miłośnik np. wycieczek górskich nie wyjdzie na szlak bez odpowiedniego obuwia. Równie istotna dla użytkownika jest optymalnie dobrana odzież. Oznacza to, że odzież outdoorowa powinna nas zabezpieczyć przed przemarznięciem, przemoczeniem, przewianiem, ale także przed przegrzaniem. Ubranie na tzw. cebulkę - powinno nas zabezpieczyć przed większością warunków pogodowych. Szeroką ofertę odzieży, obuwia a także sprzętu zimowego będzie można zobaczyć już w lutym w Targach Kielce.

 

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO, to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowegoi outdoorowego. W wystawie udział potwierdziły już firmy zarówno z Polski jak i zagranicy. 

Nowością podczas Kielce SPORT-EXPO jest Salon KIELCE RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu
1 FoRUN Biegowe - sieBIEGA. Czym będzie I foRUN biegowe – sieBIEGA? Przede wszystkim wielkim, całodniowym spotkaniem z ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia o bieganiu i co najważniejsze nie wiedzą tego z książek,  tylko z własnego doświadczenia. FoRUN biegowe sieBIEGA to kilka tematycznych paneli oraz kilkunastu znakomitych prelegentów. Ponadto,  wystawie  towarzyszyć będą szkolenia dla sklepów oraz liczne pokazy. Tematyka szkoleń już jest  dostępna  na naszej stronie. 

 

Równolegle z Targami KIELCE SPORT- EXPO odbędzie się  kolejna edycja SALONU TURYSTYKI
I SPORTÓW WODNYCH
.

KIELCE SPORT- EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez zimowych dla firm z branży sportowej.  Na liście wystawców w 2015 roku było blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz po raz pierwszy z Indii i Hiszpanii. 
Zapraszamy do udziału.

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-07-29
WYDARZENIA
 

Kierat 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-06-24
WYDARZENIA
 

Startuje 17. Moc Gór Festiwal!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-12-08
WYDARZENIA
 

Rusza Snow Expo Ski Test, wielobrandowe testy nart i desek

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com