facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-03
 

KIELCE SPORT - ZIMA na start nowego sezonu wystawienniczego

KIELCE SPORT - ZIMA 2010 rozpoczną nowy sezon wystawienniczy w halach Targów Kielce. Swój udział w targach w lutym zapowiedziały czołowe firmy z branży sportowej i outdoorowej z Polski oraz zagranicy.
Na wystawie podobnie jak w roku ubiegłym pojawią się niemal wszystkie najważniejsze marki sportowe oraz najwięksi producenci i dystrybutorzy. Na liście wśród 150 firm z 4 krajów są m.in. CMP, SAT, EUROMARK, HANNAH, PM SPORT, BERGSON, REGATTA, AMER SPORTS, HBMM. Impreza w Targach Kielce jest jedyną okazją w roku do spotkania w tak licznym gronie, do integracji branży i owocnych kontaktów z rzeszą klientów w wyjątkowej atmosferze. Te targi, będące imprezą z cyklu B2B, to jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych tej branży nie tylko w kraju, ale również w Europie. To tutaj można zapoznać się z propozycjami konfekcji sportowej i najnowszego sprzętu na kolejny sezon 2011.

KIELCE SPORT - ZIMA KIELCE SPORT – ZIMA to w 2010 roku nie tylko biznes i sport, ale możliwość uzupełnienia swojej wiedzy z zakresu marketingu. Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu dla właścicieli sklepów sportowych, które odbędzie się pod hasłem "Sklep, który zarabia". Na spotkaniach specjaliści branżowi odpowiedzą i wskażą drogę do tego jak właściwie urządzić sklep - przeprowadzić klienta - tak, aby wpłynąć na jego zachowanie i w ten sposób zwiększyć sprzedaż. Dzięki radom najlepszych praktyków uczestnicy szkolenia w niezawodny sposób zaaranżują zapraszające do zakupów witryny w sklepie sportowym.

Wystawa będzie również okazją do zapoznania się i spróbowania własnych sił w licznych, nawet tych mniej znanych dyscyplinach sportowych. Organizowane w Kielcach Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej słyną bowiem z dużej liczby wydarzeń towarzyszących.

Więcej informacji: www.targikielce.pl
 KIELCE SPORT - ZIMA
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com