facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-02
 

KFG - konkurs "Szmata za szmatę"

Złoty Sponsor 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego – marka Marmot – zaprasza na drugą edycję konkursu „Szmata za szmatę”.

Coś dla ekstremalnych wpinaczy, koksów, łojantów oraz wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił. W tym roku konkurs odbędzie się podczas KFG.

Zasady są proste, wygrywa osoba która podciągnie się najwięcej razy na jednej ręce (tzw. ściągnięcie ze szmaty). W niedzielne przedpołudnie odbędą się eliminacje, które wyłonią 2 najlepsze osoby, które następnie zmierzą się w finale na głównej sali festiwalowej.

Jest o co walczyć – nagrodą główną jest odzież firmy Marmot o wartości 2000 zł. Co ważne, zwycięzca sam wybiera modele i kolory. Jednak konkurs skierowany jest nie tylko do największych wymiataczy w tej dziedzinie. Na pozostałych uczestników też czekają nagrody - każdy kto podciągnie się przynajmniej raz na jednej ręce bądź 25 razy na dwóch rękach, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 30% na produkty firmy Marmot w sklepie MOKO.

 Zapraszamy do zabawy! Szczegółowe informacje o godzinach i dokładnym miejscu eliminacji będzie można uzyskać podczas Festiwalu, na stoisku firmy Marmot.

Informacje o KFG: www.kfg.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com