facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-10-22
 

KEEN razem z Sherpa Adventure Gear wspiera edukację dzieci w Nepalu

Obie marki charakteryzuje pasja pomagania oraz silne poczucie odpowiedzialności w biznesie. Obie wspierają działania na rzecz ochrony tego, co najcenniejsze - środowiska naturalnego.

Fot. materiały prasowe

 

Owocem współpracy obu marek stał się wodoodporny but KEEN Innate, który został ozdobiony pięknymi nepalskimi motywami oraz logiem Sherpa. Z każdej sprzedanej pary butów Innate, Keen i Sherpa przekazują 15 EUR charytatywnej organizacji Room to Read®, która dąży do poprawy życia dzieci w Nepalu poprzez wspieranie umiejętności czytania i pisania oraz równości płci w edukacji.

 

Wpływy ze sprzedaży trzech par butów KEEN Innate x Sherpa pozwolą sfinansować naukę czytania i pisania dla jednego dziecka przez rok, a sprzedaż dwudziestu pięciu par sfinansuje roczne utrzymanie dziecka w szkole średniej.

 

Fot. materiały prasowe


Fani KEEN jak i Sherpa Adventure Gear, dzielący nasze idee i kupujący nasze produkty, mogą wspierać jedne z najbardziej pokrzywdzonych dzieci na świecie w sposób, który jest zarówno natychmiastowy, jak i trwały. Dzięki programowi, wspierającemu organizację „Room to Read®”, KEEN i Sherpa Adventure Gear starają się zapewnić lepszą przyszłość dla nepalskich dzieci. Głównym założeniem jest pomoc w nauce 1000 dzieciom.

 

Fot. materiały prasowe

 

Model Innate x Sherpa charakteryzuje się wytłoczonym w skórze cholewki węzłem z logo Sherpa oraz symboliką nepalskiej flagi na pętelce zapiętka buta. Wykonany został z wysokiej jakości, ekologicznie pozyskiwanej skóry z certyfikowanych garbarni. Jest trwale wodoodporny, nie zawiera szkodliwych substancji PFC i wyposażono go technologię Eco Odour Control. Podeszwa środkowa z PU zapewnia lekkość i trwałość, podczas gdy technologia usztywniająca podeszwę stabilizuje, zapewniając niezawodną przyczepność na zróżnicowanych nawierzchniach.

 

Fot. materiały prasowe

 

Wodoodporna, oddychająca membrana KEEN.DRY zapewnia ochronę przez cały rok, a dzięki wkładce EVA zyskujesz komfort nawet podczas całodniowych wędrówek. Gotowa do eksplorowania dowolnych szlaków podeszwa KEEN ALL-TERRAIN posiada solidny bieżnik, który daje pewność i stabilność każdego kroku. But KEEN Innate x Sherpa będzie dostępny u wybranych partnerów handlowych oraz na KEEN.PL.

 

 

Więcej o akcji przeczytacie na polskiej stronie marki Keen. Brawa za podjętą inicjatywę!

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com