facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-10-25
 

Kanioning w Grawitacja Caffe (29 października, Bielsko-Biała)

Tym razem zamiast typowych slajdów z podróży w Grawitacja Caffe - spotkanie z sympatykami kanioningu.


Tym razem zamiast typowych slajdów z podróży w Grawitacja Caffe - spotkanie z sympatykami kanioningu.

Kanioning to pokonywanie wcinających się w skały górskich potoków na granicy podziemnego świata, to niezapomniana przygoda łącząca góry i wodę, to miejsce wyśmienitej zabawy i profesjonalnej eksploracji...

Jesteśmy grupą sympatyków kanioningu z Bielska-Białej wywodzących się w większości ze środowiska grotołazów. Naszą ideą jest propagowanie tego sposobu spędzania wolnego czasu oraz dzielenie się doświadczeniami i wiedzą z sympatykami tego pięknego sportu na całym świecie.

Trzonem ekipy i głównym prowokatorem naszych wyjazdów jest popularnie zwany Prezesem - Marcin Sikora, gość o bujnej wyobraźni i ilości przejść znacznie zaburzających nasze statystyki.
Marcin od kilkunastu lat jest żeglarzem, kajakarzem górskim, grotołazem, a przede wszystkim jednym z pierwszych wojowników kanioningu w Polsce.

Drugim głównym "mieszaczem" i niespokojnym duchem jest Michał Smoter - od kilkunastu lat związany ze środowiskiem jaskiniowym. Bawią go nie tylko jaskinie, ale również woda, zimowe skitury oraz wszelkie tematy związane z działalnością górską. Michał jest fotografem starającym się w każdych warunkach uwieczniać nasze kanioningowe szaleństwa, a co najważniejsze jest wyśmienitym kompanem i gorącym entuzjastą tematu.

Zapraszamy do Grawitacja Caffe, Bielsko-Biała, ul. Wzgórze3/5 w poniedziałek, 29 października 2007 r., o godzinie 20.00.



2007-10-25

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com