facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-10-25
 

Kanioning w Grawitacja Caffe (29 października, Bielsko-Biała)

Tym razem zamiast typowych slajdów z podróży w Grawitacja Caffe - spotkanie z sympatykami kanioningu.


Tym razem zamiast typowych slajdów z podróży w Grawitacja Caffe - spotkanie z sympatykami kanioningu.

Kanioning to pokonywanie wcinających się w skały górskich potoków na granicy podziemnego świata, to niezapomniana przygoda łącząca góry i wodę, to miejsce wyśmienitej zabawy i profesjonalnej eksploracji...

Jesteśmy grupą sympatyków kanioningu z Bielska-Białej wywodzących się w większości ze środowiska grotołazów. Naszą ideą jest propagowanie tego sposobu spędzania wolnego czasu oraz dzielenie się doświadczeniami i wiedzą z sympatykami tego pięknego sportu na całym świecie.

Trzonem ekipy i głównym prowokatorem naszych wyjazdów jest popularnie zwany Prezesem - Marcin Sikora, gość o bujnej wyobraźni i ilości przejść znacznie zaburzających nasze statystyki.
Marcin od kilkunastu lat jest żeglarzem, kajakarzem górskim, grotołazem, a przede wszystkim jednym z pierwszych wojowników kanioningu w Polsce.

Drugim głównym "mieszaczem" i niespokojnym duchem jest Michał Smoter - od kilkunastu lat związany ze środowiskiem jaskiniowym. Bawią go nie tylko jaskinie, ale również woda, zimowe skitury oraz wszelkie tematy związane z działalnością górską. Michał jest fotografem starającym się w każdych warunkach uwieczniać nasze kanioningowe szaleństwa, a co najważniejsze jest wyśmienitym kompanem i gorącym entuzjastą tematu.

Zapraszamy do Grawitacja Caffe, Bielsko-Biała, ul. Wzgórze3/5 w poniedziałek, 29 października 2007 r., o godzinie 20.00.2007-10-25

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com