facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-10-29
 

Kamik - jesienno-zimowa kolekcja dostępna w Polsce

Założona niemal 120 lat temu marka Kamik obecna jest w 45 krajach na całym świecie, od 2011 roku również w Polsce.

Jej najnowsza kolekcja obejmuje jesienno - zimowe obuwie dla całej rodziny, zaprojektowane z myślą o aktywności na świeżym powietrzu. Znajdują się tu zarówno modele przeznaczone do rekreacji w terenie dla amatorów, specjalistyczne obuwie trekkingowe dla pasjonatów górskich wycieczek, jak również buty przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy czy grzybiarzy. Sporą część kolekcji zajmują dziecięce śniegowce oraz damskie buty miejskie w stylu fashion.

 

 

Wszystkie modele z kolekcji, niezależnie od ich przeznaczania, charakteryzują się najwyższą odpornością na nieprzechylne warunki atmosferyczne, również te skrajnie zimowe.
„W procesie produkcji Kamik czerpie ze swoich wieloletnich doświadczeń i ciągłego rozwoju myśli technologicznej, stawiając na własne, autorskie patenty. Stale pracuje nad ulepszaniem swojego obuwia, dostosowując się do wzrastających oczekiwań konsumentów. Dziś nie wystarczy, że but jest wodoodporny i zapewnia użytkownikowi ciepło. Musi również wychodzić naprzeciw trendom modowym oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od sytuacji, w której znajdzie się ich użytkownik. Ponadto, coraz ważniejsze w świadomości konsumentów, jest to, aby producent w swojej działalności nie tylko nie szkodził środowisku przyrodniczemu, ale wręcz wspierał działania na rzecz jego ochrony. Kamik spełnia wszystkie powyższe warunki” - podkreśla Rafał Ziobro, współwłaściciel RAVEN.

 

 

Jesienno - zimowa kolekcja Kamika jest dopiero początkiem ekspansji marki w Polsce. Firma RAVEN myśli o kolekcjach na kolejne sezony i stopniowo zamierza zwiększać w Polsce dostępność asortymentu oferowanego przez kanadyjskiego producenta.

 O dystrybutorze:
RAVEN jest specjalistyczną firmą handlową działającą w branży turystyczno - sportowej. Oferuje specjalistyczną odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny, przeznaczone zarówno dla amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, jak i pasjonatów sportów ekstremalnych. Jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek outdoorowych, takich jak Marmot, Patagonia, AKU, Teva czy Smartwool. Ponadto od 2009 roku RAVEN rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy, sprzedawany do 150 sklepów na terenie Polski. Strona: www.ravenoutdoor.com - specjalistyczny sprzęt outdoorowy.

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com