facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Magazyn GÓRY

11 (234) Listopad 2013

W numerze „Niepokonani” czyli między egoizmem a heroizmem, highline free solo, dziesięć najwspanialszych przejść Rafała Sławińskiego, wywiady z Agatą Wiśniewską i Matteo Della Bordella, Uszba, Moonlight Buttress, trawers Tatr - na nartach, Sobkowa Grań - wspinaczkowo, podsumowanie polskiego sezonu 2013 w skałach oraz wiele innych, ciekawych materiałów.

 
 
 

10 (233) Październik 2013

W numerze Hansjörg Auer opowiada o zdobyciu Kunyang Chhish East i Dolomitach, Andrzej Bargiel o zjeździe na nartach z ośmiotysięcznika. Ponadto niezwykłe Tatry: Zadni Mnich i Śnieżna Grań, Chamonix dla każdego, wywiad z Jackiem Trzemżalskim, wspinanie w Yosemitach w czasie government shutdown, skałoplany Mirowa i Muchówki oraz wiele innych, ciekawych materiałów.

 
 
 

9 232 Wrzesień 2013

W najnowszym numerze GÓR Monika Witkowska obala mity na temat Everestu, Simone Moro przekonuje, że alpinista to nie kamikadze, a Yeti i Regan po raz kolejny prezentują swoje zmagania (tym razem na Great Trango Tower) z przymrużeniem oka i w lekkiej, komiksowej formie. A ponadto: trawers lodowca Valée Blanche, melancholia norweskich fiordów, Ultra Trail Mount Fuji, wywiad z Christophem Dumarestem, skałoplan.

 
 
 

8 231 Sierpień 2013

NUMER TATRZAŃSKI 2013 – już w sprzedaży! W tegoroczna edycji znajdziecie szereg wywiadów i artykułów tworzących cykl „Kobiety w Tatrach”, kolejny odcinek serii Wielkie Granie Tatr (Kapałkowa Grań na Lodowy Zwornik), pierwszy cyklu Strzeliste Tatry (Żabia Lalka), wykaz tatrzańskich ekstrem, topo i opis słowackiej Galerii Osterwy i tatrzańskich bulderów, Słowackie ostoje, ankietę „Bolt w Tatrach”, opowiadania.

 
 
 

7 230 Lipiec 2013

FOTOEDYCJA 2013 – pierwszy z wakacyjnych numerów specjalnych – jest już w sprzedaży! Znajdziecie w niej wybór świetny wybór zdjęć górskich i outdoorowych. W tym roku ich autorami są: Marc Daviet, Piotr Drożdż, Rainer Eder, Adam Kokot, David Munilla, Dan Patitucci, Thomas Senf, Nathan Smith i Kamil Tamioła. Nie przegapcie okazji wejścia w posiadanie świetnego albumu ze zdjęciami w cenie jednego numeru GÓR!

 
 
 

6 229 czerwiec 2013

W czerwcu postanowiliśmy Was zaskoczyć nie tylko specjalnym numerem tematycznym, ale również okładką, która – mamy nadzieję – przypadnie Wam do gustu. Niedowiarków i wszystkich węszących teorie spiskowe z góry pragniemy zapewnić, że zdjęcie nie jest fotomontażem i zostało zrobione na południowym wierzchołku Aiguille du Midi.

 
 
 
 
4
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com