facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-03-10
 

Już niedługo kolejne eliminacje Narciarskiego Pucharu Mazowsza

W Warszawskim Towarzystwie Sportowym DeSki trwają zgłoszenia do XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza (NPM). Eliminacje odbędą się 13 i 14 marca w Zakopanem.
Narciarski Puchar Mazowsza rozgrywany pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy jest największą narciarską imprezą dla amatorów z województwa mazowieckiego. Zawody rozgrywane są podczas czterech eliminacji w slalomie gigancie, a start odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych w podziale na dzieci, kobiety i mężczyzn. Zdobyte przez zawodników punkty podczas czterech eliminacji będą zsumowane w końcowej klasyfikacji Narciarskiego Pucharu Mazowsza. Każdy etap jest także niezależną imprezą, którą kończy rozdanie medali i dyplomów.

Pierwsza eliminacja - Puchar Prezesów warszawskich klubów narciarskich oraz druga - Memoriał Andrzeja Ziemilskiego, odbyły się w 22 i 23 stycznia w Krynicy.

Trzecia eliminacja, Otwarte Mistrzostwa Warszawy, rozegrana będzie 13 marca w Zakopanem.

Czwarta eliminacja, Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika, odbędzie się następnego dnia, również w Zakopanem. Zgłaszający się do tej eliminacji, mogą również zadeklarować udział w zawodach zespołowych Pucharu Rodzinnego, w którym start odbywa się w minimum dwuosobowych zespołach rodzinnych.


Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki (WTS DeSki) organizuje NPM od 1998 roku.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i regulamin zawodów dostępne są na stronie www.deski.org.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com