facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-10-25
 

Już jutro Dzień z Górami na Targach Książki w Krakowie!

Już jutro (w piątek, 25. XII) na Targach Książki w Krakowie DZIEŃ Z GÓRAMI na Scenie Dunajec! Dla wszystkich miłośników i kolekcjonerów literatury górskiej przygotowaliśmy nie lada gratki.

Fot. Piotr Drożdż

 

Kolekcjonerzy nie powinni przegapić już pierwszego popołudniowego punktu programu, który zacznie się o godz. 16.00: spotkania „Potęga gór”, w którym wezmą udział m. in. znakomici alpiniści Marian Bała i Janusz Gołąb. To wyjątkowa okazja, aby w tej niezwykłej antologii górskich cytatów otrzymać autograf obu alpinistów na ich zdjęciach portretowych. Wszystkie dostępne na targach książki „Potęga gór” są też odręcznie podpisane przez Krzysztofa Wielickiego i Ryszarda Pawłowskiego!

 

Zaraz po tym spotkaniu zaplanowaliśmy spotkanie z Mistrzem Krzysztofem Wielickim – laureatem tegorocznego Złotego Czekana ca całokształt kariery górskiej, który również podpisze swoje książki, w tym unikalny pakiet kolekcjonerski „Mój wybór”.

 

Last but not least, na Scenie Dunajec wystąpi znana podróżniczka i alpinistka Monika Witkowska, które opowie o swoich górskich przygodach i nowej książce „Manaslu – góra ducha, góra kobiet”.

 

Przy Scenie Dunajec cały dzień będą czynne mini-targi książki górskiej, podczas których można zakupić pełen wachlarz pozycji dostępnych na rynku, jak i publikacje archiwalne, wydania specjalne i prawdziwe białe kruki poszukiwane przez bibliofilów! Nasz partner – Tatrzański Park Narodowy – przygotował też atrakcję dla najmłodszych, którzy w godzinach 11.00- 15.00 będą mogli zagrać w grę „Monopoly Tatry i Zakopane” na specjalnej wielkoformatowej planszy i dosłownie „wejść do gry”.

 

 

 

Na młodych uczestników będą czekać również drobne upominki od TPN.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com