facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-10-25
 

Już jutro Dzień z Górami na Targach Książki w Krakowie!

Już jutro (w piątek, 25. XII) na Targach Książki w Krakowie DZIEŃ Z GÓRAMI na Scenie Dunajec! Dla wszystkich miłośników i kolekcjonerów literatury górskiej przygotowaliśmy nie lada gratki.

Fot. Piotr Drożdż

 

Kolekcjonerzy nie powinni przegapić już pierwszego popołudniowego punktu programu, który zacznie się o godz. 16.00: spotkania „Potęga gór”, w którym wezmą udział m. in. znakomici alpiniści Marian Bała i Janusz Gołąb. To wyjątkowa okazja, aby w tej niezwykłej antologii górskich cytatów otrzymać autograf obu alpinistów na ich zdjęciach portretowych. Wszystkie dostępne na targach książki „Potęga gór” są też odręcznie podpisane przez Krzysztofa Wielickiego i Ryszarda Pawłowskiego!

 

Zaraz po tym spotkaniu zaplanowaliśmy spotkanie z Mistrzem Krzysztofem Wielickim – laureatem tegorocznego Złotego Czekana ca całokształt kariery górskiej, który również podpisze swoje książki, w tym unikalny pakiet kolekcjonerski „Mój wybór”.

 

Last but not least, na Scenie Dunajec wystąpi znana podróżniczka i alpinistka Monika Witkowska, które opowie o swoich górskich przygodach i nowej książce „Manaslu – góra ducha, góra kobiet”.

 

Przy Scenie Dunajec cały dzień będą czynne mini-targi książki górskiej, podczas których można zakupić pełen wachlarz pozycji dostępnych na rynku, jak i publikacje archiwalne, wydania specjalne i prawdziwe białe kruki poszukiwane przez bibliofilów! Nasz partner – Tatrzański Park Narodowy – przygotował też atrakcję dla najmłodszych, którzy w godzinach 11.00- 15.00 będą mogli zagrać w grę „Monopoly Tatry i Zakopane” na specjalnej wielkoformatowej planszy i dosłownie „wejść do gry”.

 

 

 

Na młodych uczestników będą czekać również drobne upominki od TPN.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-12-03
WYDARZENIA
 

Warsztaty Akademii GOPR na Krakowskim Festiwalu Górskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-18
WYDARZENIA
 

XXV Dni Gór w Świdnicy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-22
WYDARZENIA
 

XXI Festiwal Górski Dni Lajtowe zaprasza

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-05
WYDARZENIA
 

X Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com