facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-11
 

Jura Skałka Zawiercie Adventure (22-23 maja, Zawiercie, Podlesice)

Wyjątkową scenerię i przeszkody terenowe przygotowała natura. Od siebie dodaliśmy logistykę, a Ty oprócz kondycji i wytrwałości musisz wykazać się strategicznym myśleniem...
Do udziału w kolejnej edycji rajdu przygodowego na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej zapraszają organizatorzy JURA SKAŁKA ZAWIERCIE ADVENTURE. Są to: Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej, Urząd Miejski w Zawierciu, Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu, Krakowski Harcerski Krąg Akademicki DIABLAK i Biuro Inicjatyw Turystycznych NUBRA przy współudziale szerokiego grona partnerów i sponsorów.

Udział dwuosobowego zespołu w rajdzie Adventure race „KI CHALLENGE 2009” w Chorwacji, udział w Edynburskim Rat Race Urban Adventure w Wlk. Brytani, atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych 4 zespołów na każdej z trzech tras (w sumie w dziewięciu kategoriach wiekowych) – to tylko ogólny opis imponującej puli nagród.

Rajd, który odbędzie się 22 i 23 maja br. w Zawierciu i na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Podlesicach, polega na pokonaniu trasy według mapy i zaliczeniu zadań specjalnych.

Wszyscy, którzy chcą poczuć jurajską adrenalinę wśród wapiennych wzgórz, jaskiń, skał, piasków pustyni i ruin średniowiecznych zamków, muszą wybrać trasę odpowiednią dla siebie (MASTER, SPEED, EASY) i zgłosić swój udział w rajdzie do 18.05.2009 r. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie TMZZ w Zawierciu ul. Piastowska 1, tel/fax: 032 672 21 65 lub drogą elektroniczną na adres: biurorajdu@wp.pl (szczegółowe informacje, regulamin i formularze zgłoszeniowe – www.podlesice.org.pl/rajd, tmzz.zawiercie.com.pl).

JURA SKAŁKA ZAWIERCIE ADVENTURE to z pewnością sposób na przeżycie niezapomnianej przygody.
 Plakat
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com