facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-10
 

Jetboil - turbo gotowanie w 8a.pl!

Jetboil - wszystko zaczęło się w 2001 od prostego, ale jak się później okazało, genialnego pomysłu. Sfrustrowani noszeniem ciężkich termosów i nieporęcznych sztućców Dwight Aspinwall i Perry Dowst postanowili uczynić outdoorowe gotowanie nieco łatwiejszym.
Ci dwaj zapaleńcy odkryli, że sekret szybkiego i przyjaznego projektu leży w zwiększeniu efektywności transferu ciepła. Przemieszczając się między laboratorium a górami wdrożyli oni całą serię pomysłów, które poddawane były testom zarówno na sucho jak i w terenie. Zaowocowało to powstaniem gamy produktów tak godnych zaufania jak i niezwykłych; tak użytecznych jak i unikalnych.

Dziś założyciele Jetboil z dumą prezentuję efekty swojej pracy poświęconej uproszczeniu i dostosowaniu sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup kuchenki Jetboil PCS w terminie do 13 września 2009 r., otrzymają w komplecie (całkowicie za darmo!) kartusz gazowy Jetboil oraz danie liofilizowane Travellunch. Dodatki te (o łącznej wartości 38,60 zł) pozwolą odkryć prawdziwą moc i funkcjonalność urządzenia tuż po rozpakowaniu przesyłki. Droższe modele - Helios oraz Helios Guide - wyposażone zostaną w danie Travellunch i 2 kartusze Jetpower.

Więcej informacji na stronie sklepu 8a.pl.

Źródło: ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com