facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-18
 

Jesienne nowości i promocje w sklepach Skalnika

Na długie jesienne wieczory załoga Skalnika przygotowała dwie bardzo atrakcyjne promocje.
Pierwsza z nich - Skupujemy Stare Buty - skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby wymienić swoje stare buty turystyczne na nowe lub nie są z nich zadowoleni. Jeżeli oddasz do jednego z naszych sklepów swoje stare buty turystyczne, otrzymasz aż 30% rabatu na zakup nowych. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych i cieszyć się najwyższej jakości obuwiem renomowanych światowych firm. Tylko do końca września oddając swoje stare buty turystyczne, otrzymasz 30% rabatu na nowe!

Druga akcja to kontynuacja znanej i lubianej promocji Jesienne czyszczenie magazynów. Tym razem do totalnej wyprzedaży zostały wytypowane kurtki i spodnie zimowe oraz rękawice alpinistyczne i narciarskie. Tylko do końca września wszystkie rękawice w koszach są 30% tańsze, a wybrane modele odzieży nawet 70%. Rękawice wyprzedawane są w Skalnikach przy Polaka, Ładnej i Bogusławskiego, a odzież na Polaka i Ładnej. 

Skalnik zaprasza także do zapoznania się z nowościami na stronie internetowej www.skalnik.pl.

Na szczególną uwagę zasługują buty wspinaczkowe czeskiej marki Squark. Są to najwyższej jakości buty, a dzięki współpracy bezpośrednio z fabryką mają także bardzo atrakcyjne ceny. Najtańszy model Encanta kosztuje zaledwie 189,90, a profesjonalny Mafia tylko 299,90.

Ciekawą propozycją jest także bielizna termoaktywna marki Icebreaker wykonana z wełny merynosów. Ta w pełni ekologiczna bielizna bardzo szybko odciąga wilgoć od ciała, nie chłonie zapachów i jest bardzo przyjemna w dotyku. Icebreaker będzie sprzedawany tylko w Skalniku na Ładnej 4/6 we Wrocławiu oraz w sklepie internetowym www.skalnik.pl.

Źródło: ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com