facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-18
 

Jesienne nowości i promocje w sklepach Skalnika

Na długie jesienne wieczory załoga Skalnika przygotowała dwie bardzo atrakcyjne promocje.
Pierwsza z nich - Skupujemy Stare Buty - skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby wymienić swoje stare buty turystyczne na nowe lub nie są z nich zadowoleni. Jeżeli oddasz do jednego z naszych sklepów swoje stare buty turystyczne, otrzymasz aż 30% rabatu na zakup nowych. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych i cieszyć się najwyższej jakości obuwiem renomowanych światowych firm. Tylko do końca września oddając swoje stare buty turystyczne, otrzymasz 30% rabatu na nowe!

Druga akcja to kontynuacja znanej i lubianej promocji Jesienne czyszczenie magazynów. Tym razem do totalnej wyprzedaży zostały wytypowane kurtki i spodnie zimowe oraz rękawice alpinistyczne i narciarskie. Tylko do końca września wszystkie rękawice w koszach są 30% tańsze, a wybrane modele odzieży nawet 70%. Rękawice wyprzedawane są w Skalnikach przy Polaka, Ładnej i Bogusławskiego, a odzież na Polaka i Ładnej. 

Skalnik zaprasza także do zapoznania się z nowościami na stronie internetowej www.skalnik.pl.

Na szczególną uwagę zasługują buty wspinaczkowe czeskiej marki Squark. Są to najwyższej jakości buty, a dzięki współpracy bezpośrednio z fabryką mają także bardzo atrakcyjne ceny. Najtańszy model Encanta kosztuje zaledwie 189,90, a profesjonalny Mafia tylko 299,90.

Ciekawą propozycją jest także bielizna termoaktywna marki Icebreaker wykonana z wełny merynosów. Ta w pełni ekologiczna bielizna bardzo szybko odciąga wilgoć od ciała, nie chłonie zapachów i jest bardzo przyjemna w dotyku. Icebreaker będzie sprzedawany tylko w Skalniku na Ładnej 4/6 we Wrocławiu oraz w sklepie internetowym www.skalnik.pl.

Źródło: ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com