facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-07-28
 

Jesienne edycje fotowarsztatów: Bieszczady, Pieniny

Zapraszamy na jesienne edycje warsztatów fotograficznych nad Bałtykiem i w górach.5-7 września

Na wysokiej połoninie
Weekendowe warsztaty fotograficzne, w czasie których wybierzemy na wycieczkę fotograficzną w najwyższe partie polskich Bieszczadów - na połoniny. W Bieszczadach stanowią one najbardziej charakterystyczny element krajobrazu. Piękna bieszczadzkich połonin nie doceni ten - kto nigdy po nich nie wędrował. Całe szczyty gór to olbrzymie przestrzenie pozbawione całkowicie drzew, porośnięte wyłącznie przez łąki. Tworzy to wyjątkowy krajobraz, jakiego nie zobaczymy nigdzie indziej w Polsce.

28 września - 5 października
Bałtycki plener fotograficzny
Zapraszamy na wielką przygodę fotograficzną nad polskie morze. Nadmorskie miejscowości, Bałtyk, szum fal... większość z nas zna te klimaty w tętniącym życiem (czasem aż do przesady) sezonie wakacyjnym. Tymczasem my odwiedzimy morze u schyłku lata, poza sezonem - kiedy to nadmorskie kurorty pustoszeją, przyciągając z kolei miłośników spokoju, ciszy i... pięknych plenerów fotograficznych. Tygodniowy plener, kwintesencja naszych fotowarsztatowych spotkań z fotografią, odbywa się w jednych z najciekawszych i najbardziej spektakularnych okolicznościach polskiego Pomorza i Morza Bałtyckiego.

10-12 października
Magiczne Pieniny
Wybierz się z nami w najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce. Malownicze Małe Pieniny, magiczny Wąwóz Homole, niepowtarzalny wschód słońca na Sokolicy, atrakcyjny spływ Dunajcem... to wszystko tylko u nas, jak zwykle ze sporą porcją praktyczej wiedzy fotograficznej.


Informacje i zapisy: http://fotowarsztaty.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com