facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-07-28
 

Jesienne edycje fotowarsztatów: Bieszczady, Pieniny

Zapraszamy na jesienne edycje warsztatów fotograficznych nad Bałtykiem i w górach.5-7 września

Na wysokiej połoninie
Weekendowe warsztaty fotograficzne, w czasie których wybierzemy na wycieczkę fotograficzną w najwyższe partie polskich Bieszczadów - na połoniny. W Bieszczadach stanowią one najbardziej charakterystyczny element krajobrazu. Piękna bieszczadzkich połonin nie doceni ten - kto nigdy po nich nie wędrował. Całe szczyty gór to olbrzymie przestrzenie pozbawione całkowicie drzew, porośnięte wyłącznie przez łąki. Tworzy to wyjątkowy krajobraz, jakiego nie zobaczymy nigdzie indziej w Polsce.

28 września - 5 października
Bałtycki plener fotograficzny
Zapraszamy na wielką przygodę fotograficzną nad polskie morze. Nadmorskie miejscowości, Bałtyk, szum fal... większość z nas zna te klimaty w tętniącym życiem (czasem aż do przesady) sezonie wakacyjnym. Tymczasem my odwiedzimy morze u schyłku lata, poza sezonem - kiedy to nadmorskie kurorty pustoszeją, przyciągając z kolei miłośników spokoju, ciszy i... pięknych plenerów fotograficznych. Tygodniowy plener, kwintesencja naszych fotowarsztatowych spotkań z fotografią, odbywa się w jednych z najciekawszych i najbardziej spektakularnych okolicznościach polskiego Pomorza i Morza Bałtyckiego.

10-12 października
Magiczne Pieniny
Wybierz się z nami w najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce. Malownicze Małe Pieniny, magiczny Wąwóz Homole, niepowtarzalny wschód słońca na Sokolicy, atrakcyjny spływ Dunajcem... to wszystko tylko u nas, jak zwykle ze sporą porcją praktyczej wiedzy fotograficznej.


Informacje i zapisy: http://fotowarsztaty.com

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2018-06-05
HYDEPARK
 

Hajzer. Droga Słonia.

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-22
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-21
HYDEPARK
 

Wielicki. Jeden dzień z życia

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com