facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-18
 

Jesień i zima 2012/13 z Arc`teryx

Najbardziej poszukiwane modele - Atom, Alpha i Gamma firmy Arc`teryx dotarły wraz z dostawą najnowszej kolekcji na sezon 2012/13 do sklepu PolarSport.
Kolorowe, świetnie skrojone i z najlepszych materiałów - po prostu Arc`teryx!

Na czym polega przewaga Arc’teryxa nad konkurencją?
Są trzy wyznaczniki. Pierwszy to design – każda rzecz jest projektowana tak, aby w 100% spełniać oczekiwania najbardziej wymagających sportowców. Podział kolekcji na grupy sportowe daje gwarancję swobody ruchu. Każdy produkt jest projektowany tylko i wyłącznie pod konkretną dyscyplinę sportu, co zapewnia maksymalną funkcjonalność.

Drugim wyznacznikem są materiały. Arc’teryx współpracuje blisko z producentami materiałów, wybierając i pomagając ulepszać najlepsze i najbardziej wytrzymałe materiały na rynku, w celu zwiększenia żywotności i jakości swoich produktów.

Ostatnim wyznacznikiem pozwalającym firme Arc’teryx wybić się ponad konkurencję jest sposób szycia. Arc’teryx, jako jedyny z dużych producentów na rynku outoor, posiada całkowicie swoje fabryki. Pozwala to bez trudu rozwijać procesy produkcji, nie obawiając się o własne patenty, co prowadzi do tworzenia rzeczy bogatych w ulepszenia, których konkurencja nie może powtórzyć.Zobacz najnowszą kolekcję Arc`teryx w sklepie
PolarSport >>

Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com