facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-06-04
 

Japoński trekking (i nie tylko) w spodniach Regatta

Zależało mi na spodniach maksymalnie uniwersalnych, takich które sprawdzą się podczas ulewnych dni, przy wietrze, chłodzie, ale i nieco wyższych temperaturach. I spodnie Regatta Geo Extol sprawdziły się!

Są bardzo wygodne, nigdzie mnie nie uwierały ani przez cały ten okres nie obtarły. Idealnie sprawdzały się do temperatury około 20-22 stopni. Potem robiło się już w nich za ciepło. Z drugiej strony przy około 5 stopniach na pewno nie było mi w nich za zimno i myślę, że można by w nich chodzić nawet przy delikatnym minusie.

 

Mają zwiększoną wodoodporność, jednak przy intensywnym deszczu przemakają dosyć szybko. Natomiast po tym jak przestaje padać, błyskawicznie wysychają, co jest ich wielką zaletą. Doskonale zabezpieczają też przed mocnym, porywistym wiatrem, co w Japonii jest dosyć częstym zjawiskiem. To wszystko sprawia, że na pewno będą ze mną jeździły na większość wyjazdów.

Chodziłem w nich przez trzy tygodnie japońskiego trampingu, w bardzo różnych warunkach. Od 3000 metrów nad poziomem morza i zaśnieżonych Alp Japońskich, poprzez lekkie trekkingi po zboczach wulkanów w pełnym słońcu, czy 30-kilometrową rowerową trasę wzdłuż wybrzeża. I nie mam się do czego przyczepić ;)

 


Pełna wersja recenzji w portalu: http://4risk.net/info/testy_sprzetu/regatta_geo_extol


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com