facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-10-27
 

Jak wyposażyć się na jesienny wyjazd wspinaczkowy?

 

Jesień to najlepszy moment na atakowanie życiowych projektów. Jesteśmy rozwspinani i pełni mocy, a letnie upały odchodzą w niepamięć. Niezależnie od tego, czy najbliższe miesiące spędzicie w Hiszpanii, na Frankenjurze czy może w Jaskini Mamutowej lub Sokolikach, poniżej prezentujemy kilka gadżetów marki SIMOND, które ułatwią wam „zrobienie wyniku”.

 

 

CHWYTOTABLICA BALLSY BOARD

Do ostrych przejść trzeba się dobrze przygotować. Podczas deszczowych dni, kiedy nie możemy jechać w skały, warto wzmocnić palce i przyblok na chwytotablicy.Duża różnorodność chwytów i przyjazna dla skóry faktura umożliwiają trening na każdym poziomie zaawansowania.

Cena: 219,99 zł

 

CRASH PAD

Coś dla miłośników bulderingu. Lekki, poręczny i jednocześnie pancerny crash pad doskonale amortyzuje zeskoki i upadki. Po rozłożeniu zabezpiecza powierzchnię 1 metra kwadratowego, a złożony swobodnie mieści się w bagażniku niewielkiego nawet samochodu. Niską wagę (zaledwie 3,8 kilograma) docenicie podczas dłuższych podejść pod kamienie. Grubość: 8 cm.

Cena: 349,99 zł

 

 


MAGNEZJA W PŁYNIE
Nawet jesienią zdarzają się gorące dni. Dzięki magnezji w płynie nie będziecie narzekać na spocone i ślizgające się na chwytach dłonie. Wystarczą dwie krople, aby skóra pozostała sucha. Dla maksymalnego efektu najlepiej używać jej w komplecie z tradycyjną magnezją w proszku. Tak samo jak w skałach, magnezja w płynie sprawdzi się podczas
ostrego treningu na panelu.

 

Cena: 19,99 zł

 

 

 

1 | 2 |
Goryonline
 
2019-01-04
SPRZĘT
 

Kurtka Knifre Edge / Marmot

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-28
SPRZĘT
 

Spodnie SH500 X-Warm Stretch / Quechua

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-11
SPRZĘT
 

Buty turystyczne MH500 MID WTP / Quechua

Komentarze
0
 
Mateusz Mazur
 
2018-11-30
SPRZĘT
 

Buty Momentum / Black Diamond

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com