facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-24
 

Jack Wolfskin otwiera sklep w Katowicach

Już dziś - 24.10.2012 - otwarcie nowego sklepu firmowego Jack Wolfskin, zlokalizowanego w Silesia City Center, który zaoferuje wymagającym fanom aktywności outdoorowych wszystko, czego potrzebują, by ochronić się przed chłodem i wilgocią.
Na powierzchni ponad 70 m² wystawiona jest całkowicie zmodyfikowana kolekcja zimowa, w której zastosowano innowacyjne materiały i wzornictwo.

Na tegoroczny sezon zimowy firma Jack Wolfskin znowu przygotowała optymalne połączenia ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, izolacji cieplnej i komfortu noszenia. Nowe funkcjonalne i niezawodne produkty z wypełnieniem puchowym oraz produkty polarowe gwarantują, dzięki swojej miękkości i właściwościom ocieplającym, że użytkownik może „na zewnątrz poczuć się jak w domu”.

Absolutną nowością w asortymencie firmy Jack Wolfskin są kurtki z wypełnieniem FIBERCLOUD, łączącym zalety izolacji cieplnej, jaką zapewnia puch, z odpornością włókien sztucznych. Czy to śnieg z deszczem, czy mróz, z tymi zaawansowanymi technicznie materiałami zima już nie straszna. Także pod względem komfortu noszenia oraz wzornictwa firma Jack Wolfskin stawia na nowe akcenty. Nowy jersey NANUK 200 BIPOLAR łączy funkcjonalność polaru z klasycznym wyglądem wełnianego swetra i jest tym samym idealnym materiałem na ubrania przeznaczone do noszenia zarówno w domu, jak i na zewnątrz.


„Ja osobiście na zewnątrz czuję się już jak w domu i jestem zdeklarowanym entuzjastą outdooru” – stwierdza Bartłomiej Conrad. „Tym bardziej cieszy mnie fakt, że teraz mogę oferować wysokogatunkowe artykuły outdoorowe i stale mieć w asortymencie nowości produktowe. Podobne odczucia ma mój zespół – wszyscy już teraz bardzo się cieszymy z tego, że wkrótce będziemy mogli udzielać naszym klientom wyczerpujących porad odnośnie produktów outdoorowych oraz optymalnej odzieży zimowej. Dodatkowo w pierwszych tygodniach przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs z nagrodami i świetne oferty”.

Nowy sklep czynny będzie od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.00 oraz w piątki w godz. 10.00-22.00.Newsroom: http://www.jack-wolfskin.com/Newsroom/uebersicht.aspx
Blog: http://blog.jack-wolfskin.com
Twitter: http://twitter.com/#!/JackWolfskin
Flickr: http://www.flickr.com/photos/jackwolfskin/
YouTube: http://www.youtube.com/user/jackwolfskinvideos


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com